14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Закодуватися від алкоголю Житомир

Кодування від алкоголізму

Позбавлення від алкогольної залежності

Кодування від алкоголізму – це узагальнена назва методів лікування алкогольної залежності, які проводяться в форматі одноразових процедур і спрямовані на блокування тяги до спиртного і фіксацію досягнутого результату протягом тривалого часу.

Як проводиться кодування від алкоголізму


 

Ви записуєтеся на процедуру кодування або консультацію за телефонами, вказаними на сторінці контакти, в призначені день і час приїжджаєте на сеанс.
Перед кодуванням лікар вислуховує пацієнта, його родичів, визначає стадію і тяжкість алкогольної залежності, роз’яснює пацієнту реальну картину його захворювання, наявні ризики і ускладнення, якщо він буде продовжувати пити.
Далі лікар інформує пацієнта про методи кодування, які застосовуються в центрі, допомагає визначитися з вибором лікування, найбільш підходящого для даної конкретної людини.
Після завершення консультації, пацієнт дає поінформовану згоду на кодування, і лікар проводить лікування алкоголізму обраним методом.
Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного