14 років досвіду та
успішної роботи
Лікування наркозалежності та наркоманії Україна

ефективне лікування

Лікування наркоманії проходить в кілька етапів таких як: медикаментозне виведення з абстиненції, психологічне лікування (реабілітація) і подальша адаптація поза стаціонаром.
                Мета такого комплексного підходу: наше завдання щоб людина могла не просто якийсь час не вживати (терпіти при цьому зціпивши зуби) і чекати коли ж знову вживу. А щоб жити не використовуючи у відносному комфорті, бути пристосованим до тверезого способу життя і не мріяти кожну секунду хоча б випити. Адже всупереч загального думку, більшість людей повертаються до вживання з причини фізичним абстиненції, а через тривалих депресивних, психосоматичних розладів.

Центр лечения наркомании

Подолання такої залежності вимагає внесення змін до звична поведінка людини.
Іншими словами вимагає активної участі і визнання наявності проблеми.
Так як наркоманія - це і психологічний розлад, а не тільки фізичний потяг
Програма 12 кроків полягає в психологічній реабілітації після медикаментозного лікування.
Це індивідуальна і групова терапія з метою зміни мислення і як наслідок поведінки залежного.

- основа лікування залежності має починатися з консультації

- так як всі люди мають індивідуальними особливостями характеру, виховання, життєвого досвіду і термінами вживання, лікування планується також по різному.

- тільки з огляду на всі особливості можна розраховувати на серйозний результат. Почніть з консультації

Комплексний підхід в лікуванні всіх видів наркотичної залежності

Центр «12 кроків» пропонує комплексний підхід в лікуванні всіх видів наркотичної залежності. Існує два види залежно - хімічна і нехімічна. Наркоманія і алкоголізм відносяться до хімічної залежності, тому вимагають більш широкого і тривалого лікування. Першим етапом в лікуванні є детоксикація - очищення організму від шкідливих і навіть отруйних речовин, що потрапили в кров під час вживання. Більш за все це відноситься до людей, які приймають наркотики ін'єкційних, коли речовина з усіма домішками і часом навіть брудом миттєво потрапляє в кров і розходиться по всьому організму.

01Перший етап лікування наркоманії - детоксикація

Таким чином, першим кроком лікування наркоманії, також як і лікування алкоголізму, повинна стати медикаментозна допомога. Фахівці центру «12 кроків» пропонують найсучасніші методи чищення організму від наркотичних речовин наступними способами: швидкий детокс (до 9 годин) і класичний детокс (7-14 днів). Головною відмінністю швидкого Детокс від класичного є те, що швидкий детокс проводиться під загальним наркозом, тому він підходить далеко не всім пацієнтам. Через кілька годин процедури пацієнт практично не відчуває ломок, з організму виводиться накопичилася там наркотичну речовину. Класичний детокс займає набагато більше часу, але його перевага в тому, що пацієнт плавно виводиться зі стану «ломки», тим самим організм не отримує настільки сильного стресового стану як при швидкій детоксикації.

02Другий етап - реабілітація

Наступний етап відновлення людської особистості - реабілітаційний. Він може займати до півроку. У наших реабілітаційних центрах працюють досвідчені і висококваліфіковані психологи і психотерапевти, які зможуть виявити внутрішні психо-емоційні конфлікти людини, допомогти йому розібратися з ними і навчити надалі самостійно регулювати свій психологічний стан. Консультанти по хімічної залежності дають нашим клієнтам найповнішу інформацію про хвороби залежність, а також рекомендації та інструменти, які допоможуть їм залишатися тверезими.

03Третій і послений етап - ресоціалізація

Після закінчення піврічного курсу реабілітації клієнту нашого центру пропонується завершальний етап - ресоціалізація, де під чуйним керівництвом співробітників закріплюються навички, отримані під час реабілітаційного періоду. Крім того, центр «12 кроків» пропонує освоїти одну з пропонованих напрямків - медіа-театральне, соціальне, спортивне, або внутрішню роботу в реабілітаційному центрі. Також надається постреабілітаціонной підтримка і працевлаштування

Анонімне лікування наркоманії

Консультанти центру лікування наркоманії допомагають пацієнтам виявляти в своїй поведінці суть проблем, пов'язаних з їх залежністю. Це може бути зроблено на індивідуальній основі, але частіше відбувається в групі, в так званому терапевтичному співтоваристві. При цьому всі особисті дані (при небажанні розголошувати їх) можуть залишитися в секреті, так як програма «12 кроків» має на увазі анонімне лікування наркозалежності. Для того, щоб направити хворого в правильне русло і налаштувати його на одужання, можливо і кризовий консультування, щотижневі або щоденні консультації.

Майже багато з тих які вживали різні види наркотиків, будь це слабкі або важкі наркотичні речовини, коли вони пробували закінчити приймати наркотики і різні наркотичні препарати, вони розповідали, що їх однаково вабить до наркотиків. Тому що вони потрапили в пастку наркотиків і стали жертвами захоплення до наркоти. На перших порах Але жодна людина не усвідомлює що наркотики завдають шкоди, а пізніше ставати надзвичайно пізно, вони трапляються в залежність від наркотиків.

Програма 12 кроків на сьогоднішній день вважається кращою в боротьбі з різного роду залежностями. У всьому світі відкриті центри лікування наркоманії, що працюють на її основі, тому курс реабілітації можна пройти не лише в нашій країні. Ми не займаємося лікуванням наркоманії за методом Довженка
Ми займаємося лікування наркоманії в різних містах України

НОВИНИ

СТАТТІ

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ


КОДИРОВАНИЕ ОТ
АЛКОГОЛИЗМА

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ

ЛІКУВАННЯ НІКОТИНОВОЇ
ЗАЛЕЖНО

ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЯ

Лікування наркоманії в Києві в рамках
психосоціальної адаптації

Наркозалежність це комплексна проблема, яка зачіпає як фізіологічну, психологічну, так і медикаментозну терапевтичну область. Наша клініка, де кожен зможе відновитися від згубної пристрасті, використовує різнобічні методики лікування і ефективно впливає на пацієнта, завдяки чому вже в найкоротші терміни вдається отримати стійкий результат.

Основна проблема, пов'язана з лікуванням наркоманії, полягає в наступному: мозок за час активного вживання дурману звикає до постійних викидів ендорфіну і вимагає вже більш сильних і яскравих вражень. Як показує досвід наркозалежних, потрібно постійно збільшувати дозу, щоб задовольняти свої бажання і потреби. Згодом у хворого практично повністю пропадає сила волі і самостійно він уже не здатний протистояти настільки сильному спокусі.

Головна небезпека наркотичної залежності максимально швидке руйнування особистості людини, а не тільки його організму. У якийсь момент хворий готовий на все заради отримання жаданої дози. Життя наркомана вже нагадує гонитву за забороненим речовинами і втечу від щоденних мук, пов'язаних з їх відсутністю.

Відгуки

avatar
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного
Реабілітація - важлива складова
лікувальних заходів

Дуже часто серед людей, які страждають на наркоманію та їх близькими побутує хибна думка, що реабілітація необов'язковий період відновлення людини від наркозалежності. Вважається, що з абстинентного стану клієнти наркологічних організацій виводяться тільки за допомогою детоксикації. На жаль, багато хто не здогадуються, що позбавлення людини від ломки і очищення організму від небезпечних речовин, це не весь спектр процедур, які потрібно провести лікарям. Через короткий час хвора людина знову повернеться до колишнього життя, яка в будь-який момент може обірватися.

Насправді, медична допомога наркозалежним включає в себе крім застосування лікарських препаратів, комплексну реабілітацію, яка передбачає індивідуальний спосіб надання медичної та профілактичної допомоги.