14 років досвіду та
успішної роботи

Наші фахівці


ІГОР ЩЕГЛОВ
Глава МАА

МАНЬКО ДЕНИС
Голова Львівської філії

Олексій Линник
Керівник філії МАА Київ практикуючий психолог, фахівець з корекції залежності і співзалежності

Рязанцева Анастасія
Психолог, Гештальт психотерапевт

Тамара Ковч
Психолог, гештальт-терапевт

Серебрянський Ілля
Координатор відділення номер 2, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності.

Євсеєнко Ярослав
Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

Сергєєва Анастасія
Координатор відділення номер 1, аддіктологія, фахівець з корекції залежності і співзалежності

Вискубенко Артем
Реабілітолог, консультант по хімічної залежності

Вискубенко Марія
Практичний психолог, АРТ-терапевт, консультант по хімічної залежності

Пашко Тетяна
Завідуючий кафедри психології ЛНУ імені Тараса Шевченка, кандидат психологічних наук, доцент. Член української асоціації трансактного аналізу, член асоціації політичних психологів України, член УОППГП.

Веровської Ірина
Практикуючий психолог, гештальт-терапевт, супервізор ВОПП ДП, Досвід роботи - 10 років.

НОВИНИ

СТАТЬИ

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ


КОДИРОВАНИЕ ВІД
АЛКОГОЛІЗМУ

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ

ЛІКУВАННЯ НІКОТИНОВОЇ
ЗАЛЕЖНО

ЛІКУВАННЯ ігроманія

Лікування наркоманії в Києві в рамках
психосоціальної адаптації

Наркозалежність це комплексна проблема, яка зачіпає як фізіологічну, психологічну, так і медикаментозну терапевтичну область. Наша клініка, де кожен зможе відновитися від згубної пристрасті, використовує різнобічні методики лікування і ефективно впливає на пацієнта, завдяки чому вже в найкоротші терміни вдається отримати стійкий результат.

Основна проблема, пов'язана з лікуванням наркоманії, полягає в наступному: мозок за час активного вживання дурману звикає до постійних викидів ендорфіну і вимагає вже більш сильних і яскравих вражень. Як показує досвід наркозалежних, потрібно постійно збільшувати дозу, щоб задовольняти свої бажання і потреби. Згодом у хворого практично повністю пропадає сила волі і самостійно він уже не здатний протистояти настільки сильному спокусі.

Головна небезпека наркотичної залежності максимально швидке руйнування особистості людини, а не тільки його організму. У якийсь момент хворий готовий на все заради отримання жаданої дози. Життя наркомана вже нагадує гонитву за забороненим речовинами і втечу від щоденних мук, пов'язаних з їх відсутністю.

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного
Реабілітація - важлива складова
лікувальних заходів

Дуже часто серед людей, які страждають на наркоманію та їх близькими побутує хибна думка, що реабілітація необов'язковий період відновлення людини від наркозалежності. Вважається, що з абстинентного стану клієнти наркологічних організацій виводяться тільки за допомогою детоксикації. На жаль, багато хто не здогадуються, що позбавлення людини від ломки і очищення організму від небезпечних речовин, це не весь спектр процедур, які потрібно провести лікарям. Через короткий час хвора людина знову повернеться до колишнього життя, яка в будь-який момент може обірватися.

Насправді, медична допомога наркозалежним включає в себе крім застосування лікарських препаратів, комплексну реабілітацію, яка передбачає індивідуальний спосіб надання медичної та профілактичної допомоги.