18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування від алкоголізму в Ужгороді

Спиртовмісні напої дозволяють розслабитися і на якийсь час позбавитися від насущних проблем. Саме тому багато людей шукають розраду в пляшці, непомітно підсаджуються на етилову «голку», кардинально змінюючи уклад життя своєї родини. Алкоголізм розвивається поступово: все починається з щотижневих, а потім щоденних пиятик. У якийсь момент людина втрачає контроль над ситуацією. У подібних випадках необхідно призначати дієві методи терапії, а допоможуть вам у цьому фахівці з реабілітаційного центру «12 steps». Доктора з 14-річним досвідом роботи відновлять психофізичний стан пацієнта, а також проконтролюють висновок із запою (Ужгород).

Способи лікування в реабілітаційному центрі

Алкоголізм – це хвороба, яка викликає порушення в психічному і фізичному стані організму. Після вживання пацієнт змінюється до невпізнання, стає іншою особистістю. За статистикою, на одну людину в Україні припадає 11 літрів алкоголю на рік, що майже вдвічі перевищує норму, встановлену Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я. Через великої кількості спиртовмісних напоїв, у населення з’являється залежність. Від неї складно позбутися, але все ж можливо.

Комплексне лікування від алкоголізму (Ужгород) допоможе вивести із запою і повернути повноцінний спосіб життя. Для цього потрібно пройти кілька етапів:

Детоксикація і медикаментозне лікування спрямовані на виведення зайвої рідини з організму, протекцію клітин печінки і серця, а також заповнення електролітів в клітках. Медикаментозні речовини допомагають налагодити роботу нервової системи, знімають перенапруження з ЦНС, а також регулюють метаболізм.

Важливо розуміти, що алкоголізм супроводжується запоєм – це важкий стан, який викликається тривалим прийомом горючих напоїв. Воно загрожує отруєнням організму.

Запій починається з того, що патогенні речовини не ферментують ослабленою системою печінкових ферментів, потрапляють в судини і розносяться по всьому організму. Гепатоцити (клітини печінки) з часом просто не справляються з кількістю етилових радикалів. Хімічні сполуки викликають такі наслідки:

Якщо пацієнту не надати допомогу, може розвинутися біла гарячка (алкогольний делірій). Тому радимо довірити висновок із запою в Ужгороді фахівцям з досвідом роботи 14 років. Гарячка може проявлятися такими симптомами:

Такий стан може наздогнати алкозалежної, приблизно через тиждень з моменту початку запою. В окремих випадках виявляється вже на 2-у добу.

У яких випадках необхідно лікування алкоголізму в Ужгороді

Все починається з збільшення стандартної дози етилових напоїв. Алкоголік запевняє оточуючих і близьких, що він повністю контролює ситуацію, знає свою норму і дотримується її. Непомітно доза збільшується, а стан його організму погіршується. Це свідчить про те, що людині потрібна допомога.

До речі, тяга до пляшки може виникати не тільки у вільний, а й робочий час. Пацієнт припиняє виконувати свої обов’язки по службі. Іноді він намагається працювати, але з меншою залученістю в процес. Може приходити в офіс або на виробництво абсолютно тверезим, а йти додому вже п’яним.

Зустрічаються алкоголіки, які намагаються «зав’язати» з неправильним способом життя. Вони розуміють, що поводяться неправильно, що «пропалюють» життя і витрачають свій час, проте сила звички виявляється сильнішим за бажання. Таким людям потрібна термінова допомога досвідчених фахівців і близьких людей.

Хвороба небезпечна тим, що виникає несподівано. Перша стадія часто стерта, не розпізнає людиною і його оточенням. Індивід з періодичним бажанням випити не викликає ніяких підозр.

Вчасно проведене лікування алкоголізму (Ужгород) має багато шансів на позитивний результат. Фахівці легко розпізнають стадію і тяжкість хвороби, підберуть медикаментозну терапію, яка підходить конкретному пацієнтові. Врахують його особливості здоров’я, а після детоксикаційних заходів призначать психологічну реабілітацію.

Комплексне лікування проводиться за принципом «БПСД» (біо-психо-соціо-духовний розвиток). Особлива увага приділяється причин, що призвели до виникнення алкоголю в житті людини. Також психологи допомагають родичам залежних людей. Терапія може проводитися в індивідуальному чи груповому форматі. Вибирайте зручний спосіб досягнення позитивного результату, і у вас все вийде!

Вартість реабілітації залежить від переліку обраних послуг, і розраховується в індивідуальному порядку. Лікування триває від одного місяця до півроку. Це залежить від готовності алкоголіка співпрацювати з докторами, виконувати їхні вказівки і сприймати роботу з психологом. Для отримання стійкого результату, потрібно правильно мотивувати пацієнта, щоб він зрозумів всю серйозність проблеми. Тільки так можна повернутися до тверезого життя.

Щоб записатися на прийом, досить замовити зворотний дзвінок або зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайті. Онлайн-консультанти дадуть відповідь на всі питання.

Звертайтеся, ми допоможемо зберегти вашу анонімність і здоров’я!

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого