18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування від алкоголізму в Хмельницькому

Лікарі-наркологи вважають, що будь-яка проблема може стати причиною, через яку людина потрапляє в залежність. Алкоголь управляє життям людей, змінює їх побут і звички до невпізнання. Також, при зловживанні руйнується особистість індивіда. Добрий, чуйний чоловік стає злим, агресивним і небезпечним. Якщо таке трапилося у вашій родині, саме час звернутися до фахівців реабілітаційного центру «12 steps». Доктора з досвідом роботи 14 років допоможуть вибрати ефективне лікування алкоголізму (Хмельницький).

Як розпізнати алкоголіка

Розпізнати людини із залежністю досить просто, але остаточний діагноз може поставити тільки фахівець, грунтуючись на клінічній картині. Виділяють такі етапи розвитку алкоголізму:

  1. Первинна або початкова стадія. З’являється бажання випити спиртний напій у новій нетиповою обстановці. Як правило, для цього потрібен привід: стрес або проблема. Людина відчуває порожнечу в глибині душі, і заповнює її «пальним». В результаті настає розслаблення, ейфорія, а також задоволення. Проблеми на час відступають, здаються далекими.
  2. Друга стадія надмірного споживання алкоголю проявляється через кілька років, і характеризується бажанням пити до «втрати пульсу». Алкоголіку все одно на якість і кількість випитих напоїв. Він не контролює ситуацію, поводиться нетипово: добра і чуйна людина може ставати надмірно агресивним.
  3. Третій етап патологічної залежності характеризується похміллям. Воно виникає після ранкового пробудження, і відрізняється від такого у людей, які перепили один раз. По-перше, алкоголік погано себе почуває кілька днів поспіль. У нього з’являється почуття тривоги, регулярні напади нудоти і блювоти. Спостерігається прискорене серцебиття і тремор рук. По-друге, центральна нервова система перебуває в гиперактивном стані. У таких людей дуже поганий сон, також виникає тимчасове відчуття провини.

Все це – перші дзвіночки, які вказують на початок залежності. Важливо не тільки розпізнати тригери, але і вчасно звернутися за допомогою до фахівців реабілітаційного центру. Кожен втрачений день може віддалити від одужання.

Причини появи алкоголю в житті людини бувають різними. Часто виникають неприємні ситуації якийсь час назад, і поступово накопичуються, як снігова куля. Тяга до пляшки з’являється через таких проблем:

Лікування від алкоголізму (Хмельницький)– це не тільки медикаментозна терапія, але ще і робота з психотерапевтом, який допоможе опрацювати проблеми, виявити причини розвитку залежності. Адже найважливішу роль відіграє пошук відповідей на питання, які довгий час мучать пацієнта.

Висновок із запою (Хмельницький) в реабілітаційній клініці «12 кроків»

За статистикою Міністерства охорони здоров’я України близько 2.5% людей має залежність від алкогольних напоїв. Це хвороба, яка змінює людину на фізіологічному і психічному рівнях, завдає непоправної шкоди системам органів. Горілка руйнує особистість зсередини. Наркологи з 14-річним досвідом роботи розроблять індивідуальну схему лікування і допоможуть побороти тягу до спиртних напоїв дуже швидко, так що затягувати зі зверненням до них не варто!

Як правило, пропонується відразу комплекс послуг з порятунку життя алкоголіка. Робиться системний підхід, що складається з таких етапів:

Виконавши ці кроки, людина поступово відновлюється в соціумі і повертається до нормального життя. Важливо розуміти, що медикаментозна терапія не є 100% гарантією на лікування. Головне – це настрій пацієнта, готовність його сім’ї допомагати і підтримувати. Саме тому реабілітаційний центр пропонує такі програми роботи з психотерапевтом:

Крім фізичного і ментального відновлення, наркологи реабілітаційного центру пропонують вихід із запою в Хмельницькому. Цей стан не бажано купірувати своїми силами, тому що різкий спад споживання спирту може призвести до зворотного ефекту – розвитку алкогольного делірію (гарячки).

Ознаки, що вказують на запій:

Лікування алкоголізму в Хмельницькомупередбачає комплекс маніпуляцій, які допоможуть відновити роботу організму, привести в норму психологічний стан пацієнта. Наші лікарі вже 14 років допомагають людям знаходити в собі сили жити тверезо.

Якщо вам потрібна допомога, сміливо телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, також ви можете замовити зворотний дзвінок. Привітні й уважні менеджери дадуть відповідь на всі питання, розкажуть про вартість послуг і запишуть на прийом до лікаря. Ціна на лікування залежить від обраної медикаментозної програми. Терапія може тривати від одного місяця до півроку.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого