14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Житомир

Алкоголізм є одним з найбільш поширених захворювань, з яким стикається більшість українських сімей. Оскільки він тісно пов’язаний з генетичними і психологічними факторами, самостійно подолати цю проблему, особливо на запущених стадіях, стає практично неможливо. Алкогольні напої надають згубний вплив не тільки на здоров’я всього організму, але і призводить до повної перебудови особистості, формуючи залежна поведінка. Нашим Центром допомоги залежним розроблений комплексний і детально продуманий підхід до лікування алкоголізму в Житомирі, який відрізняється своєю ефективністю, допомагаючи в максимально короткі терміни подолати тягу до отрути.

Стадії алкогольної залежності

Лечение алкоголизма ЖитомирРозвиток алкоголізму майже завжди проходить повільно, і практично непомітно для оточуючих. Саме тому велика частина пацієнтів звертається в реабілітаційні центри із запущеною ступенем патології, коли вже сформована важка фізіологічна і психологічна залежність від випивки.

Існує всього три стадії захворювання, які мають ряд особливостей, і потребують негайного лікування алкоголізму (Житомир).

Перша стадія проявляється в непереборному бажанні випити, однак якщо така можливість відсутня, то потреба в цьому на певний проміжок часу зникає. У разі прийому спиртних напоїв, чоловік втрачає над собою контроль, при цьому щоразу вигадує нові причини і виправдання такої поведінки. У більшості випадків, в стані алкогольного сп’яніння людина стає агресивним і дратівливим, час від часу забуває про дії, що здійснюються ним під дією алкоголю. Перехід на наступний етап супроводжується перенесенням спиртного.

Друга стадія полягає в поступовій втраті контролю над кількістю випитого, спостерігається стрімке звикання організму до спиртного. На даному етапі починає проявлятися фізіологічна залежність, що супроводжується абстинентного синдрому. Найбільш поширеним ознакою є виникнення проблем зі здоров’ям: постійні головні болі, безсоння, дратівливість, тремор рук, біль в серці. Все частіше людина йде в багатоденні запої.

Третя стадія супроводжується потребою у великій кількості випивки. У залежного спостерігається збільшення частоти алкогольної амнезії, при цьому відбувається загальна деградація особистості. На цьому етапі пляшка стає невід’ємним атрибутом, а такі сфери життя, як сім’я і робота йдуть на другий план. Самостійний вихід із запою в такому випадку, буде супроводжуватися алкогольні психози, що вимагає втручання кваліфікованого медичного персоналу.

Важливість лікування від алкоголізму Житомир

Крім втрати друзів, проблем на роботі, скандалів в сім’ї, алкоголізм призводить до ряду фізіологічних порушень, які без належного лікування можуть привести до летального результату. Незалежно від стадії алкогольної залежності, дане захворювання несе серйозні наслідки для здоров’я:

Наш реабілітаційний наркологічний центр «12 кроків» надає кваліфіковану допомогу у виведенні із запою (Житомир). Пацієнти проходять терапію, розроблену провідними фахівцями, яка складається з трьох етапів:

  1. Детоксикація – основний крок, необхідний для нормалізації обмінних процесів в організмі людини, досягається шляхом виведення токсинів і зняття абстинентного синдрому.
  2. Реабілітація. Позбутися від токсинів не означає побороти алкогольну залежність. Полегшивши фізіологічний стан, необхідно приступити до подолання психологічної тяги до випивки. На цьому етапі віддають перевагу когнітивно-поведінкового підходу, в комплексі з медикаментозною підтримкою.
  3. Постреабілітаціонной підтримка. Незалежно від успіхів хворого, різке повернення до звичайного життя загрожує зривами, для того щоб їх уникнути, рекомендується відвідування груп, де навчають контролю за своєю поведінкою, особливо в стресових ситуаціях.

Центр допомоги залежним «12 кроків» гарантує високу ефективність лікування, оскільки в концепції програми реабілітації об’єднані кращі методики, які користуються популярністю в усьому Світі. Фахівцями підбирається індивідуальний підхід до кожного з пацієнтів. Висновок із запою в Житомирі – важливий крок, який допоможе зберегти людське життя і налагодити стосунки в родині.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного