14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Запоріжжя

Лікування наркоманії в Запоріжжі – це трирівневий процес, пацієнти центру проходять:

Умови центру, робота фахівців повертають залежного в життя, допомагають:

Своєчасна терапія залежності – надія на майбутнє!

Регулярний прийом спиртного змінює людину, викликаючи у нього важку залежність. Це хвороба, яка проявляється в зміні поведінки і мислення, під впливом етилових напоїв. Нервове збудження, галюцинації, біла гарячка та летальний результат – це лише частина наслідків, що виникають на тлі регулярного вживання горілки. На щастя, лікування алкоголізму (Запоріжжя) в реабілітаційному центрі «12 steps» допоможе позбутися від проблеми, повернутися в сім’ю, соціум і жити нормальним життям, без повернення до згубної звички.

Стадии алкоголизма

 Залежність від етилових напоїв з часом посилюється. У наркології прийнято ділити хвороба на кілька етапів, але точний діагноз може поставити тільки лікар. Спеціаліст грунтується на частоті вживання (зі слів пацієнта або сім’ї), на фізичних і психічних змінах в стані людини.

Побутове пияцтво – це тригерні ланка і не є повноцінною стадією. У цей період залежно ще немає, проте є випадки частого вживання горілки, без втрати пам’яті і похмілля. Бути пильними слід, якщо доза спиртного кожен раз збільшується, а епізоди частішають.

Перша стадія алкоголізму проявляється на психічному рівні. Виникає нестримне бажання вживати алкогольні напої. За один вечір пацієнт може випити близько літра горілки. Дана стадія супроводжується:

На фізичному рівні знижуються захисні рефлекси, які в нормі повинні сигналізувати про початок інтоксикації:

Перший етап триває від декількох місяців до 10 років, після чого перетікає в другу або третю (рідко) стадію.

Друга стадія алкоголізму проявляється залежністю на фізичному рівні. Виникає шкідлива звичка, пацієнт не може нормально існувати без спиртних напоїв. Цей етап можна визначити, якщо:

Третя стадія алкоголізму проявляється такими ознаками:

Яке буває лікування від алкоголізму в Запоріжжі

Доктора з 14-річним досвідом роботи визначають стадію хвороби, призначають терапію, яку проходять абсолютно всі пацієнти – детоксикацію. Вона спрямована в першу чергу на:

Очищення організму направлено на відновлення фізичних параметрів. Якщо все зробити вчасно, пацієнт буде готовий сприймати наступні рекомендації лікарів, і активно брати участь в поверненні до нормального життя.

Також фахівці реабілітаційного центру виводять із запою (Запоріжжя). Це важкий стан, що виникає на тлі стійкого отруєння алкоголем, проявляється:

Делірій – це результат різкої відміни надходження етилового спирту в організм. Виявляється на 2-5 добу, характеризується галюцинаціями, втратою в часі і просторі. Іноді закінчується летальним результатом.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі може включати в себе додаткові послуги, які обговорюються в індивідуальному порядку, під час оформлення заявки. До них відносяться: курс психологічної реабілітації та ресоціалізації.

Основні завдання представлених програм полягають у вивченні причини, що вплинула на тягу до пляшки, і її опрацювання на групових, а також індивідуальних заняттях. Психологічна допомога – важливий етап, який відіграє вирішальну роль в успішному завершенні терапії.

Ресоціалізація спрямована на гармонійне відновлення в соціумі і взаємодія з ним. Перший час у пацієнтів можуть виникати страхи, пов’язані із засудженням минулого способу життя або залученням в залежність знову. На курсах ресоціалізації доктора вчать з цим боротися.

Лікування від алкоголізму – це комплекс заходів, спрямованих на відновлення нормального життя людини. Фахівці реабілітаційного центру підберуть ефективне лікування і психологічні заняття для подолання хвороби. Щоб звернутися за допомогою, достатньо зателефонувати за вказаними номерами телефону або оформити заявку в онлайн-формі. Менеджери зателефонують, проконсультують з усіх питань, і запишуть пацієнта на терапію до кращих фахівців. Ціни визначаються в індивідуальному порядку, і залежать від ступеня алкоголізму, тривалості терапії і необхідних методик лікування.

Крім роботи з пацієнтом, психологи проводять бесіди з членами сім’ї залежної людини в телефонному режимі, на групових заняттях. Опрацьовується правильна модель поведінки в подібній ситуації, що виникають страхи і сумніви.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного