14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Вінниця

Лікування наркоманії в Вінниці – це не тільки купірування тяги до наркотичних речовин. Процес реабілітації включає терапію фізичної та психологічної складової залежності. Унікальна програма центру враховує:

Це гарантує ефективність процесу, запобігання формуванню нової залежності в майбутньому. Повернення людини до активної, здорового життя.

Алкоголізм є явище, що характеризуються найсильнішої психологічної та фізичної залежністю від випивки. На сьогоднішній момент, дана патологія вважається однією з найбільш складних, через широке поширення спиртних напоїв і серйозності наслідків. Навіть при усвідомленні проблеми і величезного бажання її усунути, подолати тягу до спиртного самостійно практично неможливо. Для того щоб назавжди позбутися від залежності, необхідно звернутися в спеціалізований центр «12 кроків». Наші досвідчені фахівці складуть грамотний курс реабілітації, зроблять все можливе для ефективного лікування алкоголізму в Вінниці, і якнайшвидшого одужання.

 

Особливості алкогольної залежності

Алкоголь зараховують до сильних психотропних речовин, який в маленьких дозах викликає почуття ейфорії і розслабленість, проте його вживання в надмірній кількості призводить до пригнічення центральної нервової системи, виникнення залежності і подальшого погіршення стану здоров’я.

Існує нескінченний перелік причин, що провокують людей на зловживання алкоголем. Нерідко неконтрольоване пияцтво виникає на тлі важкого стресу, викликаного проблемами в сім’ї або на роботі.

До розвитку алкогольної залежності більше схильні невпевнені в собі люди з депресивним типом характеру. Важливими чинниками при розвитку даної патології також є: генетика, культурні цінності, соціальний статус і оточення людини.

Багато шукають розраду на дні пляшки з-за ряду причин:

Незалежно від факторів і причин, що спровокували виникнення нездоланного потягу до спиртного, наслідки довготривалого вживання міцних напоїв є жалюгідними.

Найчастіше алкоголіки мають велику кількість проблем зі здоров’ям: з серцем, печінкою, кишечником і нервовою системою, нерідко спостерігаються і психічні розлади у вигляді серйозної депресії, апатії і навіть білої гарячки.

У яких випадках необхідно лікування від алкоголізму (Вінниця)

Алкоголізм є патологічним станом, що розвиваються в кілька етапів, на кожному з яких відбувається посилення ступеня залежності від спиртного, зниження рівня самоконтролю, розвиток серйозних патологій життєво необхідних органів, спровокованих продуктами розпаду етанолу.

При цьому захворюванні дуже важливо своєчасно вжити заходів по лікуванню алкоголізму (Вінниця), оскільки, чим раніше почати реабілітацію, тим буде більше шансів відновити здоров’я і повернутися до повноцінного життя.

Багато пацієнтів звертаються в спеціалізовані центри, коли стає пізно, тому важливо знати основні ознаки алкоголізму, що починається, для його виявлення ще на ранніх стадіях. Серед них:

Для допомоги в лікуванні цієї залежності існує велика кількість спеціалізованих установ. Найкращим чином зарекомендував себе центр допомоги залежним «12 кроків». Наші досвідчені фахівці проводять обстеження пацієнтів, для виявлення утворилися на тлі алкоголізму патологій. Після чого призначають медикаментозне лікування і психотерапію, саме це необхідно для виведення з запою в Вінниці.

Наша організація пропонує комплексне рішення проблеми, яке дозволить назавжди забути про випивку. Фахівці використовують сучасну методику, що включає в себе три етапи:

Перший етап супроводжується процедурами детоксикації, здійснюваними за допомогою внутрішньовенних крапельниць. Крім виведення продуктів розпаду етанолу і поліпшення стану здоров’я, також усувається абстинентний синдром.

Наступним кроком стане придушення потягу до алкоголю. У деяких випадках, крім психотерапії застосовується кодування, підшивка або гіпноз.

Заключним етапом стане соціалізація пацієнта, надання психологічної підтримки.

Серед основних переваг нашої організації:

  1. Великий досвід роботи, численна кількість пацієнтів, які повернулися до повноцінного і тверезого способу життя.
  2. Індивідуально підібрана комплексна програма реабілітації.
  3. Наявність попередньої діагностики, що дозволяє визначити ступінь ураження внутрішніх органів і нервової системи.
  4. Використання максимально ефективних методик, розроблених провідними фахівцями, і успішно застосовуються в усьому Світі.
  5. Націленість на досягнення довгострокового відмови від спиртних напоїв.
  6. Висококваліфікована команда фахівців – медиків, психотерапевтів і наркологів.
  7. Комфортні умови для проживання та соціальної адаптації.
  8. Усунення супутніх залежностей і патологій, викликаних надмірним вживанням алкоголю.

Незважаючи на існуючу думку, про те, що алкоголізм невиліковний, його успішне лікування можливе на будь-якій стадії. Перемогти паталогічна потяг до спиртних напоїв можна, завдяки правильній мотивації, грамотному підходу і досвіду медичного персоналу. Але пам’ятайте для виведення з запою (Вінниця) і довготривалого позбавлення від «зеленого змія», слід звертатися за допомогою, при перших же ознаках.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного