18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування алкоголізму в Тернополі

Запій (дипсоманія) – важке психофізіологічний стан, що виникає у алкоголіка, який більше трьох днів без перерви зловживав спиртними напоями. Підкреслимо, що це явище – наслідок хронічного алкоголізму. Люди, які не мають хімічної залежності від спиртовмісних напоїв, не впадають в це жахливий стан ніколи. Самостійно перервати дипсоманію практично неможливо. Висновок із запою в Тернополі здійснюється фахівцями нашої клініки «12 кроків».

Людина, який впав у це згубний стан, втрачає інтерес до всього на світі. Єдина його мета – продовжити пиятику, нерідко за всяку ціну. Широко відомі випадки, коли алкоголіки продавали речі з дому, щоб добути гроші на випивку. Бувають і випадки вчинення злочинів на цьому ґрунті, наприклад крадіжки.

Головна проблема полягає в тому, що, навіть бажаючи припинити узливання, людина не в змозі це зробити самостійно. Різкий відмова від алкоголю провокує психози, і може закінчитися білою гарячкою. Чим довше індивід перебував в запої, тим гостріше буде проявлятися синдром відміни. До його симптомів відносяться:

Помічено, що невелике вживання спиртного знімає на час ці симптоми. Хворий не витримуючи мук, знову починає пити. Таким чином, формується замкнене коло хронічного алкоголізму. Тривале перебування в стані запою може привести до летального результату.

На третю добу постійного вживання алкоголю людина починає розуміти, що впав в дипсоманію. Які ж заходи слід вжити, щоб позбутися від цього руйнівного стану? Єдине правильне рішення – звернутися за медичною допомогою, наприклад в клініку «12 кроків». Ми займаємося лікуванням алкоголізму (Тернопіль) довгий час, маємо величезний досвід, і готові надати кваліфіковану допомогу кожному залежному.

Симптоми дипсоманії

Досить часто, особи які зловживають алкоголем намагаються приховати свій стан від оточуючих. Нерідко хворий навідріз відмовляється звертатися за допомогою, мотивуючи це тим, що він просто п’яний, і ні про яке запої мови немає. Часом алкоголіки бувають вельми переконливими, і здатні ввести в оману рідних.

За якими симптомами можна розпізнати запойное стан? Ось основні ознаки:

Як правило, перераховані симптоми завжди йдуть в комплексі. Отже, якщо ваш стан або стан вашого рідного людини або знайомого підходить під представлене вище опис – необхідно звернутися до лікаря.

Хворі дуже рідко звертаються за допомогою самостійно, адже перебуваючи в зміненому стані, вони просто не помічають проблему. А адже особисте бажання людини впоратися з проблемою є наріжним каменем всього лікування. Неможливо досягти тривалого позитивного результату, якщо людина не мотивований повернутися до тверезого життя.

Наші психологи готові надати допомогу тим, хто уникає госпіталізації. Провівши розмову з запівшім людиною, фахівці роз’яснять йому весь трагізм ситуації, переконають не відштовхувати руку допомоги, і довіритися лікарям.

Лікування від алкоголізму в Тернополі

Як і будь-яка інша хвороба, алкоголізм посилюватиметься, якщо вчасно не вжити заходів. Допомога по виходу з запойного стану поділяється на три етапи.

Необхідно також згадати про найбільш радикальний спосіб лікування від алкоголізму (Тернопіль) – кодуванні. Це крайній захід, на яку йдуть лише в тому випадку, якщо індивід, в силу певних психологічних особливостей не здатний самостійно відмовитися від алкогольних напоїв. Існує кілька способів кодування:

Метод підбирається індивідуально, а процедура здійснюється виключно за особистим бажанням пацієнта.

Алкоголізм – небезпечний і підступний ворог, однак не можна здаватися. Завжди є шанс повернутися до нормально життя, назавжди позбавившись від залежності. Довіртеся нашим фахівцям, і станьте знову вільною людиною.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого