18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування алкоголізму в Рівному

Міжнародна медична статистика стверджує, що в Світі близько двохсот мільйонів людей страждає алкогольною залежністю. При цьому є всі підстави вважати, що реальна кількість набагато більше, адже багато приховують свою проблему, сподіваючись самостійно побороти недугу. На жаль, алкоголізм – підступний і підлий ворог, протистояти якому поодинці дуже важко, а для багатьох і просто неможливо. Але шанс є завжди. Лікування алкоголізму (Рівне) тепер здійснюється клінікою «12 кроків». Наші представництва діють у багатьох містах України. Ми використовуємо самі передові методи лікування, завдяки чому багато людей повернулися до повноцінного життя. Пам’ятайте, що звертаючись до нас, ви отримаєте максимальну розуміння і підтримку на нелегкому шляху до тверезого життя.

Найчастіше, багато людей, які страждають алкогольною залежністю, відмовляються визнавати наявність проблеми. Це поширене явище. Адже зловживання етанолом провокує певні зміни в психіці індивіда, що ведуть до соціальної дезадаптації. Людина просто не в змозі зрозуміти в яку халепу він потрапив. Частина просто соромиться своєї залежності.

Команда наших психологів здатна допомогти і тим, і іншим, переконавши їх в необхідності лікування.

Нерідко в наш реабілітаційний центр звертаються родичі питущого людини. Відбувається це, як правило, тоді, коли алкоголік занурюється в тривалий запій. Висновок із запою (Рівне) – комплексна процедура, кінцевою метою якої є повернення повноцінної особистості в соціум, що не зловживає алкоголем, і розуміє своє місце в суспільстві.

Коли необхідно звертатися за допомогою?

Існує безліч передумов, що ведуть до алкоголізму. Безперервний стрес на роботі і в побуті, низька самооцінка, вплив поганої компанії, традиційні підвалини певної соціальної групи, особисті негаразди, або навіть горе, може штовхнути людину в обійми зеленого змія. Ще слід враховувати, що у деяких людей є певна біологічна схильність до алкоголізму. Проявлятися це може в погану спадковість. Якщо у людини був сильно питущий родич по прямій лінії, то у нього шанси придбати залежність від алкоголю збільшуються в два або три рази.

Так що небезпека підстерігає нас практично на кожному кроці. Занурення в безодню етаноловою залежності може відбуватися малопомітно для оточуючих. Однак, у міру розвитку захворювання, починають проявлятися симптоми, які не можна випустити з уваги, а їх сукупність становить чітку клінічну картину. До таких ознак відносять:

У кожного окремо взятої людини, процес розвитку алкоголізму може йти з різною швидкістю, проте при систематичному зловживанні, рано чи пізно утворюється фізична залежність від етанолу, відбуваються зміни в психіці, розвиваються захворювання внутрішніх органів. Лікування від алкоголізму (Рівне) базується на індивідуальному підході до кожного пацієнта. Наші фахівці з’ясовують фізіологічні особливості людини, загальний стан здоров’я, психологічний портрет. Подібна методика дозволяє ефективно боротися з хворобою на будь-якій стадії.

Як проходить лікування алкоголізму в Рівному

Алкоголізм відноситься до хімічних видів залежності. Це означає, що споживаний етанол вбудовується в обмін речовин організму. При спробі припинити вживання, у хворого розвивається так званий синдром відміни – різко погіршується самопочуття. З’являються головні і серцеві болі, нудота, тремор, розлад сну і апетиту, депресія. На другий і третій стадії залежності синдром відміни може спровокувати появу білої гарячки.

Отже, лікування алкоголізму вимагає комплексного і тривалого лікування.

Весь курс складається з трьох етапів:

Ще один метод, який допомагає захистити себе від пияцтва – кодування. Здійснюється ця процедура за бажанням клієнта.

Алкоголізм – це згубна залежність, з якої, проте, можна і потрібно боротися, тому не опускайте руки! Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб ваше життя знову стала радісною і повноцінно.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого