18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування алкоголізму в Полтаві

Лікування алкоголізму Полтава – простий і лаконічний запит. Що стоїть за цією короткою фразою? Що повинен пережити залежний від алкоголю людина або його близькі, перш ніж попросити про допомогу? На жаль, надмірна тяга до спиртного є страшною силою, здатною зруйнувати здоров’я, кар’єру, долю, і навіть позбавити життя. Залежність від етилового спирту є глобальною проблемою. За підрахунками міжнародної організації охорони здоров’я, по всьому Світу алкоголізмом страждає більше двохсот мільйонів осіб. За найскромнішими підрахунками, до середини ХХІ століття ця кількість зросте до півмільярда. При цьому є всі підстави вважати, що офіційна статистика не відображає реальних масштабів трагедії, адже велика частина сильно питущих людей не звертається за допомогою. Це означає, що реальна кількість алкоголіків в три рази більше.

Симптоми алкоголізму

Зловживання алкоголем в нашій країні обумовлено рядом соціальних та історичних чинників, а значить, в зоні ризику перебувати кожен, хто хоча б епізодично вживає спиртне. Поширеність явища дещо згладжує гострі кути, і багато хто навіть не усвідомлюють, що вже ступили на слизьку стежку, що веде до деградації і загибелі. Тим часом алкогольна залежність має ряд чітких ознак, які недвозначно свідчать про наявність проблеми. Ігнорування цих тривожних сигналів лише погіршує ситуацію. Ось ряд симптомів, виявивши які необхідно задуматися про реальний стан справ:

Нескладно помітити, що найперший удар наноситься по психіці й особистості хворого. Тому лікування від алкоголізму Полтава передбачає не тільки фізичну, але психологічну допомогу. Основна проблема полягає в тому, що зловживають спиртним і мають явні ознаки захворювання особи заперечують наявність проблеми, і досить часто опираються лікуванню. Чи варто говорити, що без бажання хворого покінчити із згубною звичкою, ніяке лікування неможливо?

Тим часом, психічні порушення можуть бути наслідком патологічних змін в роботі самого організму під впливом систематичного пияцтва. До «професійним» захворюванням алкоголіків можна віднести:

Слід зазначити, що у різних людей алкоголізм прогресує по-різному, симптоми і наслідки проявляються індивідуально. Якщо немає вище перерахованих ознак, це ще не означає, що залежність відсутня. Виявити проблему, поставити коректний діагноз і вжити ефективних заходів здатні тільки фахівці самостійно впоратися з такою проблемою нереально. Саме тому, зважившись на лікування алкоголізму в Полтаві, ви повинні звернутися до професіоналів.

Стадії залежності

Медики виділяють три стадії розвитку алкоголізму, кожна з яких має характерні ознаки:

  1. Головна ознака – нав’язливе бажання випити алкоголь без приводу. При відсутності подразника у вигляді спиртних напоїв або великою завантаженістю справами, бажання притупляється і зникає. Однак при вживанні алкоголю відмовляє почуття міри, і людина практично завжди дуже сильно напивається. Під впливом етанолу проявляється агресія і дратівливість. Протверезівши, індивід не може згадати деякі події, в яких брав участь, будучи п’яним. Знижується критичне ставлення до пияцтва, з’являється специфічний гумор на тему вживання.
  2. Зростає доза споживаного алкоголю. Формується фізична залежність від етанолу, одночасно втрачається інтерес до будь-якого іншого проведення часу. Спроби обмежити хворого від зловживання можуть спровокувати психоз. Яскрава ознака другої стадії – синдром відміни, що виражається головними і серцевими болями, рясним виділенням поту, тремтінням кінцівок. Хворий часто впадає в запій – багатоденне вживання спиртного, припинити яке сам людина не здатна. Висновок із запою (Полтава) проводиться в індивідуальному порядку, залежно від особливостей організму хворого.
  3. Зниження толерантності до етанолу. Навіть мала доза випитого призводить до сильного сп’яніння. Будь-яке вживання алкоголю переходить в довгостроковий запій. Наростає деградація особистості. Розвиваються незворотні патології внутрішніх органів. Без надання кваліфікованої допомоги, третя стадія алкоголізму закінчується летальним результатом.

Висновок із запою в Полтаві

Більшість клієнтів звертаються в клініку, перебуваючи в стані багатоденного запою. Розірвати замкнене коло пияцтва допомагають наші фахівці. Лікувальні заходи складаються з трьох етапів:

Наша клініка гарантує індивідуальний підхід до кожного хто звернувся за допомогою людині. Не залишайтеся з проблемою один на один, прийміть руку допомоги, і поверніть собі повноцінне життя.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого