18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування алкоголізму в Кропивницькому

 

Алкоголізм загрожує не лише фізичному здоров’ю, але і психіці, особистості, соціальної активності. Дана хвороба може прогресувати, як кілька місяців, так і десятки років, в залежності від особливостей організму.

Наслідки виявляються різними:

Етаноловий спирт порушує фізіологічні процеси. Організм позбавляється від надходження отрути, якщо дозування мінімальна, і тільки у свята, але під час вступу спиртного у великих кількостях, не справляється з цим.

Причини розвитку алкоголізму і боротьба з ним

Перші ознаки впливу алкоголю на організм не так помітні, але внаслідок регулярного вживання починають проявлятися тривожні симптоми. Життєдіяльність організму алкоголем повністю руйнується. Спостерігається не тільки безліч психоемоційних розладів (невмотивована агресія, провали в пам’яті, емоційна нестабільність), але і порушення з боку системи дихання, нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту.

Фахівці виділили три фактори, що впливають на поширення алкоголізму:

Важливо відзначити і схильність до залежностей різного роду на генетичному рівні. Розвивається хворобливий стан у жінок і чоловіків поступово. Так що тільки фахівець зможе виявити проблему.

Залежність від алкоголю буває фізичної і психологічної. Хворий, не усвідомлюючи небезпеки, відчуває непереборне бажання вживати спиртні напої – кожен раз організм вимагає нову порцію етанолу.

Необхідність лікування від алкоголізму (Кропивницький) виникає на різних стадіях, в медицині їх виділяють лише чотири.

Перша. Формується психологічна тяга. Бажання випити спиртне з’являється періодично. Людина вважає алкоголь нешкідливим способом розслабитися, тому кількість випитого поступово збільшується.

Друга. Формується фізична залежність. Вживання спиртних напоїв стає регулярним через те, що людина не здатна контролювати кількість випитого. Спостерігається абстинентний синдром.

Третя. Всі важливі інтереси відходять на задній план, так як алкоголь виходить на перше місце. У тверезому стані помічається дратівливість і занепокоєння, частішають провали пам’яті. У хворого змінюється світогляд, а зовнішні ознаки алкоголізму стають цілком помітними.

Четверта. Розвиваються незворотні процеси в психіці і фізіології людини. Починають проявляти себе різні супутні захворювання. Вживання спиртних напоїв проходить безперервно. Пропадає інтерес до зовнішнього світу на тлі деградації особистості. Є симптоми важких психічних розладів.

Етапи лікування

Наслідками зловживання спиртними напоями стає серйозне захворювання – алкоголізм. В організмі, через тривале вживання отрути розвиваються незворотні процеси. Це жахливо, адже з кожним роком кількість страждаючих цією недугою збільшується.

Лікування алкоголізму в Кропивницькому, Проводиться в залежності від ситуації, допомога знадобиться при необхідності:

Провести лікування алкоголізму (Кропивницький) в один етап і за один день неможливо. Для цього слід застосовувати всебічний підхід, підбираючи ті чи інші методи.

Пацієнту потрібно пройти мінімум два етапи:

Виведення із запою в Кропивницькому

Алкоголізм – це захворювання, яке потребує кваліфікованого підходу, з призначенням відповідної реабілітації. Допомогти людині, яка страждає алкогольною залежністю, можуть близькі і рідні. Потрібно переконати алкоголіка в необхідності лікування, інакше спиртне поступово зруйнує його життя.

Запійний алкоголізм супроводжується сильною інтоксикацією організму, викликаючи розвиток психічних і соматичних захворювань. Саме тому слід проводити своєчасний висновок із запою, щоб хвороба не прогресувала до більш важкого стану.

Під запоєм мається на увазі систематичне вживання спиртного, протягом тривалого періоду. Подібна ситуація спостерігається на третій або четвертій стадії хронічного алкоголізму. Запій може бути короткочасним або тривалим (багатоденне або багатотижневе пияцтво).

Фаховий висновок із запою (Кропивницький) проводиться під наглядом фахівців в нашому центрі. Наркологи вибирають відповідний варіант, з урахуванням стадії алкоголізму і стану здоров’я. Лікування може проводитися як в стаціонарі, так і вдома, але найбільш дієвий перший варіант.

Комплексне вирішення проблеми включає такі кроки:

Без лікарської допомоги на стадії запойного алкоголізму точно не обійтися. Адже після полегшення фізичного стану, пацієнт повинен пройти повноцінне лікування, щоб не повернутися знову в полон алкогольної залежності. Курс по відновленню призначається профільними фахівцями після повної діагностики.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого