18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування алкоголізму в Чернівцях

За статистикою Міністерства охорони здоров’я України на одну людину припадає близько 11 літрів алкоголю на рік. Ці показники вдвічі перевищують норму, встановлену ВООЗ.

Алкоголізм – це серйозна, підступна хвороба, яка виникає несподівано. Багато родичів, які звертаються за допомогою в реабілітаційну клініку, роками не підозрюють про можливі проблеми в житті близької людини, але якщо вчасно звернути увагу, його можна врятувати. На щастя, ефективне лікування алкоголізму (Чернівці) допомагає позбутися від залежності назавжди.

Як розпізнати першу стадію хвороби

На початковому етапі алкоголізму дуже важко вловити грань, коли звичайні вечірні посиденьки перетворюються в продром – тригерні ланка, яка не є повноцінною стадією, однак ініціює розвиток згубної звички. Продром ще називають «побутовим пияцтвом». Цей період характеризується такими особливостями:

Якщо ви помітили у себе або родича схожі симптоми, потрібно терміново звертатися до нарколога. Залежність починається саме з продрома. У цей період можна вилікувати залежного індивіда «малою кров’ю», і допомогти йому вирішити проблему, що стала причиною тяги до пляшки.

Проігнорувавши стадію «побутового пияцтва», людина втрачає можливість швидкого відновлення, поступово переходячи в першу стадію алкозалежності. Вона характеризується змінами на психічному рівні. За один вечір випивається більше літра горілки, при цьому змінюються риси характеру алкоголіка:

Розпізнати залежність на перших етапах може досвідчений фахівець. Так як він грунтується на скаргах пацієнта або його родини, а також на фізичних і психічних змінах в стані людини.

На фізіологічному рівні перший етап проявляється такими ознаками:

Ці механізми повинні захищати недосвідченого людини від можливої ​​інтоксикації організму. Однак ферментні системи адаптуються, і поступово знижують свою чутливість до алкоголю. Перша стадія триває від декількох місяців до десятка років, а після цього перетікає в другу або навіть третю.

Лікування алкоголізму в Чернівцях на першій стадії потребують набагато менше ресурсів і часу, ніж на наступних етапах. Її підступність полягає в складності розпізнавання, так як алкоголік веде себе адекватно і не викликає підозр. А насправді йому вже потрібна допомога професіоналів.

Продром і початковий етап можна купірувати в домашніх умовах. Для цього потрібна колосальна мотивація і сила волі. Знайти її допоможуть на психологічних тренінгах, які проводяться в реабілітаційному центрі «12 steps».

Лікування від алкоголізму (Чернівці) на другій і третій стадіях залежності

Друга стадія проявляється тягою до пляшки на фізичному рівні. Виникає згубна звичка: людина не може нормально існувати без крапельки спиртних напоїв. Другий етап розвивається двома шляхами:

Третя стадія поступово розвивається з другої, іноді навіть першої. Алкоголік посилює свою звичку, і ламається на фізіологічному рівні. Етап характеризується такими ознаками:

Особливості позбавлення від алкоголізму

Наші лікарі з 14-річним стажем роботи визначають стадію хвороби і призначають детоксикаційну терапію всім пацієнтам. Медикаментозне очищення організму направлено на видалення етилових з’єднань з клітин тіла. Крапельниці мають седативний ефект, допомагають заспокоїти перезбудження центральну нервову систему, усувають галюцинації будь-якого виду та складності. Також очищає терапія передбачає протекцію серця і печінки від згубного впливу горілки.

Електроліти і фізіологічний розчин відновлюють кількість втраченої рідини і мікроелементів. Наркологи допомагають відрегулювати діяльність ферментативної системи, яка не впоралася з розщепленням етилового спирту через перевантаження.

Детоксикація спрямована на відновлення основних фізичних параметрів і адекватного сприйняття реальності пацієнтів. Якщо все зробити вчасно, людина готова до подальших рекомендацій лікарів.

Крім очищення, фахівці центру реабілітації проводять висновок із запою (Чернівці). Стан виникає на тлі інтоксикації алкоголем. Характеризується такими ознаками:

Гарячка настає після різкого зниження концентрації етилового спирту в організмі. В середньому проявляється через три-чотири дні. Характеризується втратою в часі і просторі, може мати летальні наслідки.

Щоб запобігти негативним наслідкам другий і третій стадії залежності, досить вчасно звернутися за допомогою до фахівців. Тому зв’язуйтеся з нашими привітними менеджерами! Вся інформація про пацієнтів засекречена, так що ви можете записатися на прийом анонімно.

лечение алкоголизма в Запорожье

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого