18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування алкоголізму в Черкасах

Алкогольна залежність – це тяга до спиртних напоїв, яка розвивається на психічному і фізичному рівнях. Вона призводить до руйнування здоров’я і особистості питущого. Це досить делікатна тема, яка потребує особливої ​​уваги з боку сім’ї залежного індивіда. Часом алкоголіку простіше не помічати насущні проблеми і забуватися в горілці, ніж звернутися за допомогою. Чим швидше почнеться лікування від алкоголізму (Черкаси), тим більше шансів раз і назавжди позбутися згубної звички, а допоможуть вам у цьому наркологи реабілітаційного центру «12 steps». Лікарі підберуть індивідуальне лікування, а також складуть довгострокову програму, яка спрямована на поступове і остаточне позбавлення від згубної звички.

Лікування залежності в домашніх умовах

Багато пацієнтів і їх родичі ставлять запитання про можливі перспективи домашнього лікування. Насправді, ситуація неоднозначна. Якщо людина звернулася до нарколога на ранніх стадіях, у нього є сильна мотивація і велике бажання вилікуватися, тоді можна говорити про лікування вдома. Але найчастіше люди звертаються за допомогою в критичних ситуаціях, або ж допомоги просить не алкоголік, а його близькі люди. В такому випадку терапія повинна проводитися в стінах клинки.

На жаль, не існує чарівної пігулки, яку додають в їжу або воду. Лікування може тривати від місяця до півроку. Щоб позбутися від залежності, потрібно мати мотивацію. Знайти її допоможуть психотерапевти реабілітаційного центру «12 steps». Вони проведуть консультацію, оцінять стан алкоголіка, після чого вже призначать курс лікування.

Медикаментозна терапія

Незалежно від стадії сп’яніння, пацієнтам призначаються в обов’язковому порядку детоксикаційні заходи. Нарколог встановлює крапельницю з фізіологічним розчином, мікроелементами та іншими ліками. Вони використовуються з такими цілями:

Лікування алкоголізму в Черкасахпроводиться досвідченими фахівцями. Вони враховують особливості кожного пацієнта, а також можливі алергічні реакції з боку організму.

Психологічна терапія

Щоб лікування пройшло успішно, важливо виявити ініціює фактор, який підштовхнув індивіда до пагубному пристрасті. Для цього проводиться груповий або індивідуальний тренінг з психотерапевтом. Тільки професіонал з достатнім досвідом допоможе визначити приховані причини, що вплинули на розвиток залежності, і пропрацювати їх.

Для цього ви можете вибрати курс:

Іноді, через що виникають страхів, пацієнти відчувають брак впевненості в своїх силах. Вони думають про те, як приймуть новина про залежність близькі і рідні? Що скажуть в робочому колективі? Як відреагують друзі, знайомі, сусіди? Колишньому алкоголіку важливо знати, що його не засудять, а допоможуть подолати всі негаразди. І лише тоді у нього з’явиться впевненість у своїх силах.

Коли необхідне лікування алкоголізму (Черкаси)

Іноді близькі люди банально не знають, з чого починається алкогольна залежність, і не помічають її у рідну людину. Однак існує кілька точних ознак, які вказують на алкоголізм:

Висновок із запою (Черкаси)– це важлива складова лікування залежності. Часто саме з цього починається наступна терапія. Такий стан бажано купірувати під контролем лікаря-нарколога, тому що неправильні рішення можуть призвести до розвитку алкогольного делірію (білої гарячки).

Делірій виникає в результаті різкої відміни споживання спиртовмісних коштів. Він характеризується втратою в просторі і часі, а також розвитком тривалих галюцинацій, який спонукають пацієнта до якихось нелогічним діям. Гарячка може виникати вже на другий день пияцтва.

Лікування від алкоголізму і виведення з запою в Черкасах – це комплекс заходів, спрямованих на повернення людини до нормального життя. Фахівці центру реабілітації підберуть лікування в індивідуальному порядку, а також запропонують кілька психологічних тренінгів на вибір. Щоб отримати результат, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, або залишити заявку. Менеджери дадуть відповідь на ваш запит дуже швидко, а також проконсультують і зорієнтують по вартості послуг.

Крім роботи з алкоголіком, психологи наші психологи проводять заняття для членів сім’ї залежної людини, як в телефонному режимі, так і на групових тренінгах. Досвідчений психотерапевт допоможе опрацювати правильну модель поведінки в подібній ситуації, що виникають страхи і сумніви.

Довіртеся нам! Адже грамотне лікування від алкогольної залежності в реабілітаційному центрі приречене на успіх.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого