14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Суми

Лечение алкоголизма СумыНа сьогоднішній день алкоголізм є однією з найбільш актуальних проблем у всьому Світі, оскільки темпи зростання його популярності з кожним роком тільки збільшуються. Доступність алкоголю і їх реклама надають згубний вплив, сприяючи активному поширенню небезпечного захворювання у людей, незалежно від статі і віку. Центр для допомоги залежним «12 кроків» надає послуги з виведення з запою в Сумах. Наша організація має в своєму штаті кваліфікованих фахівців з величезним досвідом роботи, які керуються найкращими сучасними методиками подолання тяги до спиртного, що дозволяє досягти максимальної ефективності в боротьбі з патологією.

Причини і серйозність наслідків алкогольної залежності

Алкоголізм вважається небезпечним для життя захворюванням, викликаним частим прийомом алкоголю. Деякі зараховують його до одного з видів наркоманії, і це правильно, оскільки спирт діє на центральну нервову систему аналогічно наркотичних речовин. Найчастіше надмірне вживання алкоголю протягом довгого часу, призводить до незворотних змін життєво необхідних систем людського організму, які в підсумку закінчуються смертю залежного.

Причин алкоголізму може бути велика кількість: фізіологічна, психологічна і соціальна – головні підгрунтя згубної звички. У деяких людей спостерігається генетична схильність до алкогольної залежності, що виникає через мутації в генах. Також нерідко зустрічаються пацієнти із захворюваннями центральної нервової системи, порушенням обміну речовин або проблемами з печінкою, у яких майже відразу проявляється алкоголізм.

Деякі випивають від безвиході, інші ж знайшли в спиртних напоях спосіб розслаблення після трудового дня. Незалежно від причин, згодом неодмінно приходить пристрасть до етанолу, яке дуже складно перемогти.

Не варто також виключати і такий фактор, як соціально-економічне середовище – умови і оточення, в яких доводиться жити, що сприяють виникненню схильності до вживання алкоголю.

Довготривале захоплення спиртними напоями може привести до виникнення ряду захворювань:

На тлі утворилися проблем зі здоров’ям, розладів у відносинах з родиною, друзями, труднощів на роботі чи навчанні, у алкоголіків спостерігаються суїцидальні нахили.

Чтобы лечение алкоголизма (Сумы) было максимально эффективным, крайне важно вовремя обратиться за помощью к специалистам, поскольку избавиться от зависимости самостоятельно удается единицам. Своевременное обращение в центр, позволит не только восстановить здоровье, но и побороть психологическую тягу к выпивке.

Етапи лікування алкоголізму в Сумах

Проблема алкоголізму актуальна у всьому Світі. Дане захворювання має потребу в кваліфікованому підході лікування, а також у відповідній реабілітації.

При сильній залежності, людина має потребу в проведенні комплексу заходів, який дозволить зняти больовий синдром, вивести токсини, а також попрацювати над психологічним станом, позбавивши від почуття провини, тяги до випивки, і соціалізуватися залежного.

Лікування від алкоголізму Суми в нашому центрі, здійснюється в кілька етапів, основним з яких є зняття фізичної залежності і абстинентного синдрому. Досягнення бажаного результату відбувається завдяки детоксикації, метою якої є очищення організму від продуктів обміну етанолу. Найчастіше використовується інфузійна терапія розчинами, яка не тільки очищає кров, але і покращує загальний стан крові, заповнюючи її відсутніми мікро і макроелементами.

При довготривалому регулярному вживанні спиртних напоїв, у пацієнтів найчастіше страждає нервова, травна і серцево-судинна система. Виходячи з цього, призначаються індивідуально підібрані препарати, що покращують кровообіг, що живлять мозок і серцевий м’яз, а також гепатопротектори, прийом яких робить позитивний вплив на стан печінки.

Оскільки при алкогольної залежності уражається весь організм, провідними фахівцями нашого центру проводиться комплексне обстеження всього організму, з метою виявлення супутніх захворювань. Далі відбувається узгодження плану лікування з пацієнтом, для подальшого відновлення здоров’я.

Якщо зняття фізичної залежності і загальна детоксикація організму займає не так багато часу, то робота з психологічним станом людини є тривалим і складним процесом, що включає в себе, як медикаментозне втручання, так і психотерапію. Метою даного етапу є подолання тяги до випивки, а також поліпшення психологічного стану – усунення безсоння, депресії, нестабільного поведінки та інших проявів алкоголізму. Крім медичних препаратів, що дозволяють купірувати симптоматику, алкоголіку також пропонується робота з психологом, що відрізняється високою ефективністю.

Після виписки пацієнта, здійснюється перехід на наступний етап – підтримуючу терапію, яка допоможе запобігти зриви при поверненні до звичайного життя.

Звернення до Центру «12 кроків» дозволить позбутися від такого серйозного захворювання, як алкоголізм. Курс виведення з запою (Суми) включає в себе обстеження, медикаментозне лікування і психотерапію. З метою закріплення отриманих результатів, хворим пропонується пройти реабілітацію, яка триває по поверненню до звичного способу життя.

Детально продуманий комплекс, спрямований на позбавлення від алкогольної залежності і високий професіоналізм наших фахівців в сукупності, дозволять отримати бажаний результат, відновивши здоров’я і назавжди відмовившись від вживання спиртних напоїв.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного