14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Львів

Лікування наркоманії у Львові – виявляється результативним, навіть якщо пацієнт не визнає у себе проблему. Анонімний процес реабілітації допоможе:

Програма включає:

Фахівці центру забезпечують підтримку клієнтам центру після проходження програми, за стінами реабілітаційного центру. Диференційований підхід, затишні умови центру впливають на позитивну динаміку реабілітації.

Алкоголь є частиною всесвітньої культури, з глибокої давнини люди пили алкогольні напої. І незалежно від того, як кожен з нас ставиться до вживання міцного, ми змушені рахуватися з цим явищем. Навряд чи вдасться повністю ігнорувати те, що супроводжує тебе в тій чи іншій мірі, протягом усього життя: торжества і свята, траурні заходи, гастрономія – всі ці сфери, в більшій чи меншій мірі, пов’язані з алкоголем.

З незапам’ятних часів людство сприймало спиртне як засіб, здатний зняти стрес, розкріпачити і розслабити. Завдяки давнім традиціям виноробства, алкогольні напої міцно увійшли в ужиток людей. Будучи, по суті, наркотичною речовиною, вино, горілка, пиво, лікери залишаються цілком легальною продукцією, яку можна без праці придбати практично в кожному магазині.

Через доступність, багато хто потрапляє в лапи алкоголізму. Людина стає залежним від спиртного, його життя повністю змінюється, причому не в кращу сторону. Моральна деградація, хронічні захворювання, психічні розлади, фінансові втрати – ось лише частина негативних наслідків, до яких може призвести зловживання. Не варто також забувати і про те, що питуща людина приносить багато горя і неприємностей рідним, а часом і є прямою загрозою для їхнього життя. Небезпека підстерігає кожного, незалежно від того, де людина проживає – в маленькому селі чи у великому мегаполісі. Саме тому лікування алкоголізму залишається важливою і актуальною проблемою.

Причини алкогольної залежності

Міжнародні організації, посилаючись на медичну статистику, стверджують, що в Світі сто сорок мільйонів людей, які страждають на алкоголізм. Але є підстави стверджувати, що цифра насправді в десятки разів більше, адже багато хто не усвідомлює своєї недуги, не звертаються за допомогою, а значить і не потрапляють до облікових даних. Які ж причини призводять до розвитку цього масового захворювання? Обмовимося, що для кроку в прірву існує маса причин. Фахівці нашої клініки, практикуючі лікування алкоголізму (Львів), виділяють три основних передумови, які можуть спровокувати надмірну тягу до склянки:

Як проходить лікування алкоголізму у Львові

Найчастіше, хворі починають бити на сполох лише тоді, коли потрапляють в запій – багатоденне вживання спиртних напоїв, що супроводжується сильною інтоксикацією організму. Висновок із запою у Львові здійснюваний фахівцями нашої клініки, проводиться максимально безболісно і швидко. При цьому використовується комплексна і сучасна методика, що дозволяє домогтися швидкого, а головне – стійкого позитивного результату. Ми прекрасно усвідомлюємо, що стан наших пацієнтів викликано важким захворюванням, яке практично неможливо побороти без медичної допомоги.

Висновок із запою Львів передбачає наступні етапи:

Ми гарантуємо професійний та індивідуальний підхід кожному, хто звернутися за допомогою. Наша дружна команда лікарів і психологів, ні на хвилину не залишить пацієнта без допомоги і підтримки. Прекрасно розуміючи, що основний фактор одужання – це бажання самої людини, ми готові надати всю необхідну мотиваційну підтримку протягом усього курсу лікування.

Звертайтеся! І нехай, завершивши лікування від алкоголізму, Львів отримає щасливого і життєрадісного городянина, підприємство – успішного співробітника, а рідні – люблячого і уважного людини.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного