14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Херсон

Лікування наркоманії в Херсоні – допоможе не залишитися наодинці з бідою. Професійна команда співробітників центру надають щиру підтримку залежному, його близьким. Лікування проходить 3 стадії:

Пацієнти перебувають у центрі повністю анонімно, це дозволяє без наслідків повернути додому, знайти роботу, сім’ю. Реабілітаційний процес проходить безпечно і плавно, мотивуючи наркозалежного на досягнення успіхів у лікуванні. Спільними зусиллями можливий результат.

Чи можливий кваліфікований і швидке виведення з запою в Херсоні? Забігаючи наперед, скажемо – так! Наш реабілітаційний центр готовий надати підтримку і допомогу кожному, хто звернеться. Але перед тим як розповісти про методи роботи, незайвим буде з’ясувати, що таке алкогольна залежність, чому виникають запої, і чим це може загрожувати здоров’ю.

Алкогольна залежність переслідує людей з давніх часів. І найсумніше те, що в міру розвитку людського суспільства, ворог цей не відступає, а лише всіляко посилюється. Дослідники стверджують, що цьому сприяє прогрес і зростання добробуту населення.

У давні часи алкоголь не проводився так масово, і коштував дорого. На сьогоднішній день, виробництво спиртного поставлено на потік, його ціна стала нижче, а середня зарплата дозволяє купувати хмільні напої без особливих проблем. Крім того, скажений ритм життя, соціальні потрясіння, психологічні травми та інші негативні фактори, на яке багате наше суспільство, також підштовхують до випивки. Адже здавна відомо, що алкоголь знімає напругу і розслаблює. Для багатьох це найдоступніший спосіб «психотерапії». Однак, не все так радісно. Алкоголь дійсно пригнічує діяльність ЦНС, але ж він абсолютно не вирішує проблеми.

Чарочка-друга на святі, дійсно допоможе розвеселитися, але не всі дотримуються культуру споживання. До речі, місцеві традиції активно сприяють вживання, що ще більше підштовхує людину до прірви. Одним словом – все, хто хоч раз спробував алкоголь – знаходяться в зоні ризику.

Ознаки алкогольної залежності

Лікування алкоголізму (Херсон) побудовано на передових методиках і багаторічному досвіді кожного співробітника центру. Ми вважаємо, що кожна людина здатна подолати цю недугу, якщо у нього є мотивація, і йому надана відповідна допомога.

Чим менше індивід перебував в обіймах зеленого змія – тим вищі шанси на перемогу. На жаль, багато хто не хоче визнавати проблеми на ранніх, найбільш легких етапах хвороби, і звертаються до фахівців лише тоді, коли симптоми стають загрозливо очевидними.

В цілому, виділяються чотири стадії розвитку залежності від спиртного. На першому етапі людина відчуває легку тягу до випивки, з якою може впоратися досить легко, адже у нього зберігається обережне ставлення до міцних напоїв.

Друга стадія характеризується втратою обережності. Випивка стає для людини звичайним явищем, і він уже не відчуває загрози, а тому втрачає почуття міри. Переносимість спиртного зростає, а значить і зростає гранична доза випитого. Що вже само по собі досить тривожна ознака.

Третя стадія – це вже початок серйозних проблем, про що свідчить пригнічення блювотного рефлексу при отруєнні алкоголем. З’являється похмілля і запої.

Четверта стадія – глибока залежність, при якій спостерігаються розлад психіки і численні захворювання внутрішніх органів.

Таким чином, запій – це загрозливий маркер, ігнорувати який дуже небезпечно. І чим раніше буде розпочато лікування від алкоголізму (Херсон), тим краще.

Кваліфіковане лікування алкоголізму в Херсоні

Наші фахівці швидко і якісно здійснять вихід із запою, Херсон знову знайде порядного і успішного городянина, який буде прикрашати його вулиці. Ми маємо величезний досвід роботи з людьми, які потрапили в біду, і знаємо, як подолати кризу, викликану багатоденним і безконтрольним вживанням алкоголю. Для досягнення позитивного ефекту в найкоротші терміни, наші фахівці застосовують терапевтичну програму, що складається з трьох етапів:

Маючи величезний досвід роботи, ми з усією відповідальністю заявляємо – якісне лікування алкоголізму можливо. Зрозуміло, головний фактор, що веде до повного одужання і повноцінного життя – особисте бажання людини.

Без прагнення до перемоги, досягти позитивного результату вкрай складно, а для деяких неможливо. Буває так, що рішучість та мотивація вичерпуються. У ці хвилини можете сміливо опертися на плече наших психологів, які докладуть усіх зусиль, щоб утримати вас на краю прірви, і повернути на шлях звільнення від недуги. Дорога часом може здатися важкою, довгої і нестерпним, але світло в кінці тунелю є! Це нова, вільна від страхів і принижень життя, сповнене радості, щастя, нових емоцій і любові.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного