14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Харків

Лікування наркоманії в Харкові – грунтується на гуманному підході. Проблема вживання наркотиків залежить:

Програма лікування і реабілітації враховує всі ці фактори і включає:

Комфортні умови центру сприяють добровільній ізоляції, зміні обстановки. Цілодобове спостереження і підтримку, залежному і його сім’ї, забезпечує професійний склад працівників центру.

Раз вже ви потрапили на наш сайт, то вам напевно не варто пояснювати, до яких фізіологічним, психологічним, соціальним і фінансовим наслідків призводить зловживання алкоголем. Зробивши в пошуковій системі запит «лікування від алкоголізму Харків», ви шукали допомоги, а значить, в повній мірі усвідомлюєте всю згубність зловживання спиртними напоями. І неважливо, хто опинився в складній ситуації – особисто Ви, або хтось із ваших близьких. Наш реабілітаційний центр готовий надати всебічну кваліфіковану допомогу кожному. Завдяки послузі висновок із запою, Харків знову постане перед вами красивим і привабливим містом.

Стадії і симптоми алкоголізму

Слід пам’ятати, що алкоголізм – важке захворювання, подолати яке самостійно можуть лише лічені одиниці. Переважній більшості постраждалих потрібна допомога фахівців. За даними ВООЗ, в світі налічуються 140 мільйонів чоловік, які страждають цією страшною недугою. Однак, є підстави вважати, що насправді картина набагато сумніше. Адже велика кількість людей просто не звертається за допомогою, так як не усвідомлює своєї проблеми, або свідомо приховує її від фахівців.

Алкоголь супроводжує людство багато століть. Завдяки культурним традиціям, спиртне перетворилося в дозволений наркотик, вживання якого вважається цілком прийнятним під час різних урочистих або ритуальних заходів. Однак відкритий доступ до алкоголю практично по всьому Світу, так чи інакше, призводить до того, що суспільство практично не обмежує людини в питаннях випивки.

По суті, кожен з нас має право пити коли завгодно і скільки завгодно, несучи за це певну соціальну відповідальність, але не більше того. Наприклад, за пияцтво можуть звільнити з роботи, але цей факт ніяк не впливає на право людини вживати спиртне далі. Фактично, ми маємо суспільство толерантне до міцних напоїв, а значить толерантне і до різноманітних проявів хвороби, особливо на ранніх стадіях. Тим часом, поява навіть легких симптомів, свідчить про те, що людина зіткнувся з серйозними проблемами.

Фахівці, які проводять лікування алкоголізму в Харкові, виділяють наступні стадії захворювання:

Основна проблема полягає в тому, що хворий може вдало приховувати свій стан, перебуваючи на другий, і навіть третій стадіях. Виняток становить, лише запій, приховати наслідки якого практично неможливо. Адже людина, що страждає від абстинентного синдрому, відчуває себе пригніченою, схильний до різких перепадів настрою, безконтрольно проявляє агресію, не здатний виконати навіть найпростішу виробничу задачу.

Кваліфіковане Лікування алкоголізму, Харків

Позбутися від згубної пристрасті до спиртного цілком можливо, особливо якщо звернутися до професіоналів! Наш центр використовує самі передові підходи, а співробітники володіють унікальним досвідом по боротьбі з різними залежностями.

Робота з клієнтами ділиться на кілька етапів, кожен з яких є важливою сходинкою, на шляху до одужання:

Звертайтеся! Ми гарантуємо якісні послуги та кваліфіковану допомогу кожному, хто готовий боротися з згубною пристрастю.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного