14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Дніпро

Лікування наркоманії в Дніпрі – унікальна можливість позбутися залежності. Програма лікування допоможе безпечно впоратися з абстинентного синдрому. Реабілітація полягає не тільки в роботі над фізичним здоров’ям. Основний пріоритет фахівців центру:

Пацієнти центру проходять етап ресоціалізації, що дозволяє повернутися до тверезого життя, знайти роботу і знайти сім’ю. Перша консультація – один крок до порятунку життя залежного.

У давні часи лікарі помітили, що етилові напої впливають на психофізичний стан людини: розслаблюють тіло, «розв’язують» мову, змінюють мислення. Алкогольна залежність нерідко починається з регулярних незначних трапез, і поступово вливається в повсякденне життя людини. У подібній ситуації потрібно діяти швидко і ефективно. Вам допоможуть доктора з реабілітаційного центру «12 steps». Фахівці з 14-річним досвідом проведуть комплексне лікування алкоголізму (Дніпро), відновлять фізичне і психологічне здоров’я в максимально короткі терміни.

Методи лікування в реабілітаційному центрі «12 steps»

Лечение алкоголизмаАлкоголізм – це хвороба, яка викликає психосоматичні зміни на тлі регулярного прийому спиртовмісних напоїв. Іншими словами, після вживання горілки, людина змінюється до невпізнання, у нього виникає залежність, яка триває місяцями і роками. За статистикою МОЗ України, на одну людину в середньому припадає 11 літрів алкоголю на рік. Світові наукові дослідження вказують усереднене критичне значення обсягу напоїв за 12 місяців на одну людину – 6 літрів. Показники, що перевищують поріг, свідчить про негативні тенденції. Комплексне лікування від алкоголізму (Дніпро) проводиться в кілька етапів:

  1. Детоксикационная терапія. Призначаються крапельниці з легким снодійним дією. Після цього організм ефективно очищається від етилових з’єднань.
  2. Медикаментозна реабілітація. Поряд з детоксикацією, важливу роль відіграє відновлення роботи органів.
  3. Психологічна допомога і ресоціалізація. Проблема алкоголізму опрацьовується з фахівцями: шукається тригер, яка спричинила за собою залежність, а також способи її розв’язання. Це важливий і найвідповідальніший момент у всій терапії. Після ресоціалізації осіб отримує другий шанс на нормальне життя в сім’ї та суспільстві.

Довірте висновок із запою в Дніпрі висококласним фахівцям. Це важкий стан, чревате етиловою інтоксикацією організму. А в майбутньому, запій може стати причиною розвитку цирозу печінки і гепатиту. Ферменти печінки не справляються з кількістю шкідливих хімічних сполук, які в подальшому потрапляють в кровотік, і викликають ряд негативних наслідків. Серед них:

Стан небажано купірувати своїми зусиллями, тому що тяжким наслідком різкої відміни етилового спирту є біла гарячка (по-науковому «алкогольний делірій»). Симптоми гарячки проявляються:

Алкогольний делірій виникає на 2-5 добу, і може привести до летального результату, тому вкрай важливо зробити висновок із запою (Дніпро) негайно, і тільки в перевіреної клініці. Фахівці реабілітаційного центру допоможуть лікувати затяжний стан шляхом детоксикації організму, за допомогою крапельниць. Дана терапія спрямовані на:

Як зрозуміти, що людині необхідне лікування алкоголізму в Дніпрі?

Існує кілька ознак, які вказують на виникнення залежності:

Небезпека алкогольної залежності полягає в безвиході клінічної картини першої стадії. Людина поводиться досить адекватно, і перший час не викликає ніяких підозр. Наші фахівці з чотирнадцятирічним стажем допоможуть розпізнати стадію хвороби, підберуть оптимальні препарати для детоксикації та призначать специфічну психологічну реабілітацію. Комплексне відновлення проходить за принципом «БПСД» – біо-психо-соціо-духовного розвитку. Велика увага приділяється проблемам, які стали причиною алкоголізму. Також психологи надають допомогу родичам залежних людей. Кожна послуга обговорюється в індивідуальному порядку, тому звертайтеся до нас за допомогою, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте за вказаними номерами. Привітні онлайн-менеджери проконсультують і запишуть пацієнта на прийом.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного