14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Кодування від алкоголю Львів
Ефективне кодування від алкоголізмуКодування від алкоголізму є вкрай стресовій процедурою для тих, хто страждає від алкозалежності і спрямована вона на швидкий результат, тобто повна відмова від вживання алкоголю. Мається на увазі, що пацієнт після проходження цієї процедури буде відчувати відразу до алкоголю у всіх його проявах.

Клініки, в яких проводиться лікування алкоголізму, пропонують різні методи кодування. На сьогоднішній день хімічне кодування за допомогою спеціальних препаратів має найбільший відсоток позитивних результатів. Ми гарантуємо анонімність і індивідуальний підхід до кожного пацієнта нашої клініки. Бережіть своє здоров’я і вашу сім’ю.

Поява перших медикаментозних
засобів для кодування від алкоголізму.

В середині XX століття в одному з цехів з виробництва гуми в західній Європі у робочих виявлялося огиду до вживання пива після роботи. Пізніше з’ясувалося, що причиною відрази до алкоголю стало хімічна речовина тетраетілтіурамдісульфід, яке було побічним ефектом від процесів вулканізації гуми. Це спостереження допомогла фармацевтам створити на базі тетраетілтіурамдісульфіда більш проста речовина – дисульфірам. Дісульфірам з тих пір широко застосовується у всіх препаратах сприяють відмови від вживання алкоголю.

Використання дисульфіраму і хімічних сполук на його основі стало базисом медикаментозних методів кодування від алкоголізму в безлічі країн, в тому числі в СРСР і країнах колишнього радянського союзу пізніше.

Закодувати від алкоголізму в Києві і інших містах України можна в інституті реабілітації «12 кроків», лікарі нашого медичного центру використовують найсучасніші методи кодування, які поєднують в собі медикаментозні і психолого-терапевтичні методики.

Поява перших медикаментозних
засобів для кодування від алкоголізму.

Алкогольна кодування заснована на застосуванні препаратів які спонукають огиду до алкоголю і алкогольсодержащей напоїв аж до їх непереносимості.

  • «Еспераль»

«Еспераль» – препарат для внутрішньовенного застосування, в деяких випадках він імплантується підшкірно або внутрішньом’язово, що дозволяє підтримувати певний його вміст у крові пацієнта. Препарат міститься в крові в малих дозах не дозволяє печінки переробляти алкоголь, перешкоджаючи розпаду етилену, такий вплив на організм призводить до швидкої інтоксикації всього організму і тягне за собою фізичну непереносимість алкоголю. Незважаючи на яскраво виражений ефект, не знищує саму першопричину алкоголізму тягу до вживання алкоголю.

  • «Торпедо»

Цей препарат діє за аналогією з препаратом «Еспераль», з тією лише відмінністю, що ефект від його впливу тривати набагато довше. Так само як і «Еспераль» не усуває тягу до вживання алкоголю.

  • MST, SIT, NIT, «Дельфізон»

Дія «Дельфізона» аналогічно дії вищевказаних препаратів, але через те, що вводиться він внутрішньом’язово, то і ефект від його впливу більш тривалий. Часто після прийому «Дельфізона» пацієнта провокують, надаючи йому можливість трохи випити алкоголю і після цього відчути реакцію від дії цих препаратів.

  • «Актоплекс»

«Актоплекс» є речовиною на основі дисульфіраму з додатками інших кодують з’єднань. Плюсом цього препарату є можливість його застосування на тих, хто вже перебувати в стані сп’яніння.

Психолого-терапевтичні
методи кодування від алкоголізму.

Психолого-терапевтичні методи кодування алкоголю широко поширені у відмові від вживання алкоголю, є дієвими як методи профілактики, коли у пацієнта з’являється самоконтроль і він може сам, без будь-якої допомоги прийняти рішення у відмові від вживання алкоголю. Окремо варто сказати, що ці методи хороші, коли потрібно усвідомлений і мотивовану відмову від згубної звички надалі. Найкраще вплив спостерігається при глибокій реабілітації та особистісної переорієнтації.

«Методика Довженко»
Кодування алкогольної залежності за цією методикою проводитися без застосування хімічних сполук. Методика націлена на психологічний відмова від вживання алкогольних напоїв. Є одним з найбільш м’яких, але не менш дієвих методів для відмови від згубних звичок.
«Умовно-рефлекторна психотерапія»
«Умовно-рефлекторна психотерапія» метод бере за основу створення сильних негативних асоціацій до алкогольсодержащей речовин. Є найпершим методом психологічного впливу на алкозалежних.
«Реконструктивна психотерапія»
Терапія при якій відбувається часткове переформування особистості. Націлена на знищення тих особистісних характеристик, які спонукають тягу до алкоголю.
Змішані методи кодування
від алкозалежності.

Як не складно здогадатися, змішані методи поєднують медикаментозні і психотерапевтичні методи кодування від алкоголізму.

«Вітамерц депо»,
«Аквалонг»

Метод кодування від запою «Аквалонг» підходить для кодування на довгий термін більше одного року. Підходить для тих, хто раніше кодувався але в силу деяких обставин повернувся згубної звички.

«Тетлонг»
Метод кодування від запою «Аквалонг» підходить для кодування на довгий термін більше одного року. Підходить для тих, хто раніше кодувався але в силу деяких обставин повернувся згубної звички.

Наша клініка дуже пропонує високоякісні послуги з кодування алкоголіків за дуже низькими цінами, що дозволило зробити дану процедуру дуже доступною будь-якого потребує лікування.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного