14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Кодування від алкоголю Харків

Що таке кодування
Кодуванням називають введення в організм людини спеціального лікарського препарату, покликаного боротися з тягою до алкоголю. Кодування має серйозні плюси, як втім і свої мінуси.
За всю історію психофармакологии було розроблено велику кількість препаратів. Багато з них з-за низької ефективності, а також високу токсичність були зняті з виробництва.
Основними застосовуваними препаратами на сьогоднішній день є дисульфірам і налтрексон.

Принцип дії дисульфіраму заснований на появі симптомів гострого отруєння алкоголем.

Що спостерігається у людини, яка порушила кодування?

  • підвищення пульсу, іноді до значних цифр;
  • загальна слабкість, нездужання;
  • болю в різних ділянках тіла;
  • тремор, відчуття паніки, у деяких різко виражений страх смерті;
  • зниження артеріального тиску.

Такі ефекти зазвичай обіцяють виробники різних рослинних біоактивних добавках, реклама яких часто зустрічається зі сторінок газет, журналів, екранів телебачення. Хворому пропонується підмішувати в їжу або рідину будь-які трави. Варто пам’ятати, що БАДи не відносяться до ліків. Також вони не включені в сучасні міжнародні клінічні рекомендації, тому їх ефективність сумнівна.
Більш досконалий препарат на основі речовини Налтрексон. Його механізм дії заснований на відключенні опіоїдних рецепторів (так званих центрів задоволення). Також він припиняє дію опіоїдів, ендорфінів та інших речовин, які власне і викликають почуття задоволення при вживанні спиртного. Може застосовуватися при абстинентному стані.

  • Антаксон (проізодство Італія).
  • Антаксон (проізодство Італія)….
  • Налтрексон ФВ (виробництво Росія).
  • Продетоксон (виробництво Росія).

Також є деякі індійські дженерики.

Крім установки імплантів (найбільш часто з’являються в голові при згадці слова кодування) можливий постійний прийом препаратів у таблетованій формі.
Якщо хворий на алкоголізм не здатний контролювати прийом таблеток, вдаються до введення ін’єкції з ліками або розміщенні імпланта.
Терміни дії різні, в середньому рік. Більш точно визначає лікар-нарколог після збору анамнезу, визначення стадії алкоголізму, наявності або відсутності хронічних захворювань та інших факторів.

Вартість кодування від алкоголізму в Харкові

Для багатьох людей гостро постає питання як закодуватися від алкоголю в Харкові, ціна процедури. Кодування від алкоголю Харків: вартість розраховується індивідуально.
Ми усвідомлюємо всю гостроту цієї не тільки медичної, а й соціальної проблеми, тому тримаємо ціни максимально доступними. При це Вам не доведеться йти на компроміс з якістю: всі медикаменти, витратні матеріали для маніпуляції, обладнання нове, закуплено у провідних вітчизняних і зарубіжних фірм.
Остаточна вартість розраховується після очної консультації.
закодуватися від алкоголізму в жітоміре№8

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного