14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Закодувати алкоголіка Київ

Закодувати алкоголіка в Києві

Кодування залишається найпопулярнішим словом серед людей, коли вони чують про лікування алкоголізму. По суті, цей метод (відомий ще з 60-х років минулого століття) значно змінився, проте суть залишилася колишньою: шляхом переконання заборонити пацієнту вживати спиртне. Це можна зробити двома способами:

  • усна установка за допомогою введення в транс, гіпнотерапії, психотерапії;
  • введення в шкіру людини спеціальних лікарських речовин з тим або іншим механізмом впливу.

Наші послуги з кодування алкоголізму в Києві

 

Більшість лікарів-наркологів вважають кодування ефективним методом лікування алкоголізму. Головне це правильний підбір препаратів, його дозування, спосіб введення. Ми володіємо всіма різновидами цього методу лікування і вже після однієї консультації готові його запропонувати спочатку. Після докладного вивчення анамнезу і всіх деталей вибирається остаточний спосіб кодування, який обговорюються з пацієнтом або з його родичами.

НАШУ ПРОПОЗИЦІЮ
Отримати відповіді на питання і більш докладну консультацію з професійної допомоги в кодуванні від алкоголізму Київ Ви отримаєте за наступними контактами.

 

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного