14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Вартість кодування від алкоголізму для жінок Львів

жіночий алкоголізм
Позбавлення від алкогольної залежності

Жінка менш помітна, коли вживає алкоголь. У неї не рвуться соціальні зв’язки так різко, як у чоловіків. Ставлення чоловіків до жінок серед хворих на алкоголізм 4: 1 (за деякими даними 2: 1). Найчастіше вони п’ють поодинці, рідше трапляються п’яними на очі, однак негативна реакція суспільства на п’є жінку набагато сильніше.

особливості проблеми


 

Жінка менш помітна, коли вживає алкоголь. У неї не рвуться соціальні зв’язки так різко, як у чоловіків. Ставлення чоловіків до жінок серед хворих на алкоголізм 4: 1 (за деякими даними 2: 1). Найчастіше вони п’ють поодинці, рідше трапляються п’яними на очі, однак негативна реакція суспільства на п’є жінку набагато сильніше.

Головні особливості жіночого алкоголізму

1. Складніше піддається кодуванні і взагалі лікуванню (від цього пішов вислів, що «Жіночий алкоголізм невиліковний». Однак це не зовсім так).
2. Розвивається дуже швидко: від 1 до 3, останньої стадії у чоловіка-алкоголіка може пройти десяток років, у жінок же – лічені роки.
3. Більш швидке руйнування внутрішніх органів.
4. Психічне дозвіл особистості так само дуже швидке, хоча знову ж таки, жінки в більшості своїй його вміло приховують.

Провокатори жіночого алкоголізму

  • Велика завантаженість будинку і на роботі.
  • Погані стосунки в родині, з дітьми.
  • Вимушена самотність (вихід на пенсію, дорослішання дітей і т.д.).
  • Виховання, обстановка в дитинстві. Крім генетичної схильності, жінка може закріпити на підсвідомому рівні, що алкоголь це спосіб позбутися від проблем, отримати приємні емоції. Так в старшому віці, в момент обзаведення сім’єю формується пристрасть до спиртного, а потім і алкоголізм.
  • Сильні раптові стреси.
  • Спільне вживання. Виникає, коли якийсь родич (найчастіше чоловік) вживає алкоголь і дружина «за компанію» п’є разом з ним.

Стадії алкоголізму аналогічні таким у чоловіків, однак вони супроводжуються більш сильними і яскравими змінами у здоров’ї, зовнішності. На перших порах жінка вміло приховує сліди зловживання (косметика, що відбивають запах жуйки, велика кількість духів), але потім зробити їй це стає все важче і важче, а в подальшому вона перестає робити навіть спроб.

Чому алкоголізм у жіночої статі розвивається швидше

Тому кілька причин. Вони ж ускладнюють лікування, а також викликають більш серйозні проблеми зі здоров’ям.
Підвищена емоційність, залежність від почуття задоволення, яке дає алкоголь.
Уповільнений метаболізм.
Більш швидке всмоктування і розподіл етанолу.
Незахищеність від токсичних речовин.
Мала швидкість виведення продуктів розпаду спирту.
У нас доступна послуга за рішенням жіночого алкоголізму кодуванням, у Львові. Особливості жіночого організму, а також стан її репродуктивної сфери, ендокринної системи вимагає великої уваги з боку лікаря в питаннях розрахунку дози і підбору лікарського препарату.

Кодування жіночого алкоголізму левів

Наша клініка займається складними питаннями лікування алкогольної залежності, в тому числі кодування від алкоголізму для жінок левів. Зазвичай в суспільстві закріплена установка: чоловіків, що зловживають алкоголем, лікують, а жінок просто кидають, відвертаються. Так вони залишаються один на один зі своєю проблемою.
Робити цього категорично не можна! Без допомоги близьких людей з алкоголізмом майже напевно помре від його наслідків. Тому ми закликаємо Вас не залишати людину в біді і прийти до нього на допомогу.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного