14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Реабілітаційний центр алкоголізм Київ

Клініка Лікування алкоголізму
Позбавлення від алкогольної залежності

І без того величезна кількість залежних від спиртного в країні продовжує неухильно рости вгору. Причин для цього може бути безліч, але факт залишається фактом все більшу кількість людей, як можна швидше, потребує кваліфікованої допомоги. Клініка лікування алкоголізму 12 кроків завжди протягне руку допомоги тим, кому це необхідно. Досвідчені фахівці проведуть комплекс заходів, які включають в себе не тільки медикаментозну, а й психологічну допомогу, а також моральну підтримку.

 

Етапи повернення до повноцінного життя:


Не варто думати, що алкозалежних людина здатна самостійно протистояти навислої над ним загрози! Найчастіше, своєчасне звернення до центру лікування алкоголізму є єдиним дієвим методом.

Штат нашої клініки з лікування алкоголізму Ренесанс складається виключно з професіоналів високого рівня. Наша мета полягає не тільки в проведенні якісного лікування, але і в наданні комплексної допомоги в реабілітаційний і постреабілітаціонной період.

Якщо хтось із ваших рідних потребує лікування, то не варто втрачати дорогоцінні дні на сумніви звертайтеся центр лікування алкогольної залежності Ренесанс і наші фахівці нададуть допомогу в будь-який час дня і ночі, а при гострій необхідності, протягом години з моменту дзвінка!

 

Що ми можемо запропонувати?


Наша клініка для лікування алкоголізму абсолютно безкоштовно проводить консультації родичів залежної людини, а також всілякі тренінги з їх участю. Після виписки, кожен пацієнт, може в будь-який момент звернутися до нас за допомогою.

Досвідчені лікарі лікарні для алкоголіків мають за плечима великий досвід роботи в цій сфері і величезний багаж знань. Спільними зусиллями наркологів, психологів і терапевтів досягається найкращий ефект в лікуванні! Комфортні умови проживання дозволяють відчувати себе, як на відпочинку в санаторії. До послуг наших пацієнтів надаються 2-ух і 4-х місні номери з красивими і зручними меблями. У розпорядженні мешканців клініки лікування від алкогольної залежності сауна і тренажерний зал.

Наркологічна клініка «12 кроків» забезпечує максимально комфортне проживання, а досвідчені фахівці гарантують висококваліфіковану комплексну допомогу з індивідуальним підходом до кожного пацієнта! Центр «12 кроків» – ваш єдино вірний шлях до позбавлення від алкогольної залежності!

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного