14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Причини вживання алкоголю Київ
Причины употребления алкоголя

Остаточно не зовсім ясно, що рухає людиною, коли він забуває про свою сім’ю, улюблену роботу, захоплення і його єдиною метою стає знайти пляшку з алкоголем, живучи при цьому сьогоднішнім днем. Висуваються теорії як фізіологічні та біохімічні (травми мозку, недолік ферментів, особлива чутливість центрів задоволення до етанолу та ін.), Так і психологічні (самотність, втрата сенсу життя, стреси нерозуміння з боку оточення і ін.).
Останнім час приходять цікаві повідомлення вчених з-за кордону. Мова йде про reward deficienсy syndrome синдромі дефіциту задоволеності

Певної кількості людей складно отримати задоволення. Їх життя задоволена прісна, позбавлена ​​радості. Настрій нагадує пряму изолинию на осцилографі.
Автором теорії є американський учений-генетик Девід Камінгс.
Такий стан пов’язано з генетичними порушеннями під час формування плоду. Система отримання задоволення, винагороди в головному мозку зазнає значних змін. Молекули серотоніну, норадреналіну, дофаміну в повному обсязі надходять в нейрони, а людина на рівні своєї свідомості не отримує радості від життя.
Починається компенсація цього стану. Хтось вчиться жити з цим і все-таки з часом вчиться отримувати задоволення від невеликих приємних речей. Це щасливий кінець. Однак можливий і інший:

  • агресивне і зухвала поведінка;
  • прийом наркотиків;
  • сексуальна розбещеність, постійна зміна партнерів у відносинах;
  • алкоголізм. Останній пункт нас якраз і цікавить.

Всі знають про генетичну схильність до алкоголю. Можливо, цей синдром пояснить докладніше виникнення залежності. А також про сімейні випадках нездатності людини отримати задоволення і до яких наслідків це призводить. Але це завдання вже майбутніх дослідників.
Зазвичай людей, особливо родичів наркозалежних, в першу чергу цікавить що робити з розвиненої хворобою. Яке в Києві лікування від алкоголю пропонується людям?

Алкогольна залежність: лікування Київ
В даний час, з огляду на гостру проблему алкоголізму, велика кількість приватних лікарів пропонують своїх послуг. Однак щоб зняти свою відповідальність, найчастіше вони пропонують просту детоксикацію очищення людини від токсичних продуктів розпаду етанолу (горезвісну крапельницю). Коли людина приходить до тями, він відчуває себе краще, бадьоріше, здоровіше. Але проблема з тягою до алкоголю не вирішена. А рішення її якраз-таки наріжний камінь лікування (порівняйте зі словом лікування, що позначає процес, а не результат).
До речі, подібним лікуванням алкоголізму можуть займатися і солідні на вигляд медичні центри.
Тому ми закликаємо Вас звертатися тільки до перевірених, професійних лікарів, які працюють у великих клініках, де лікування алкоголізму в Києві проводиться не за пару крапельниць. Вилікувати таким чином не можна. Тільки тривалий, індивідуальний підхід, робота з причинами, а не з наслідками допоможе Вашій близькій вибратися з ями алкоголізму. Будьте здорові!

Лікування алкоголізму становить складну задачу. Причому не тільки для лікаря і пацієнта, але і його близьких. Часто алкоголізм лікують амбулаторно кодуванням, психотерапією і т.д. Але в ряді випадків доводиться робити вибір на стаціонарне лікування алкоголізму в Києві.

 

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного