18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Наркодиспансер Вінниця

Наркологічний центр Вінниця

Проблема наркоманії одного з членів сім’ї змушує близьких шукати наркологічний центр Вінниця. Найчастіше до нас звертаються батьки, які не знають, як допомогти близькій людині кинути вживати наркотики. Консультація наших фахівців – анонімна і безкоштовна. Не бійтеся звертатися за допомогою у важких ситуаціях.
Лікування наркоманії включає в себе поетапний план реабілітації. Штаті Міннесота модель одужання «12 кроків» дозволяє зупинити дегенеративні процеси психіки, відновити здоров’я, відмовитися від вживання і поліпшити якість життя. Якщо наркоман заперечує залежність – ми рекомендуємо пройти тест на наркотики в домашніх умовах.

Лікування наркоманії в Вінниці

Як проходить лікування наркоманії в Вінниці? Перший крок, який вам необхідно зробити, це звернутися до лікаря-нарколога. Фахівець зможе діагностувати стадію хімічної залежності, усунути ознаки абстинентного синдрому і порекомендувати вам ефективні методи реабілітації, які успішно використовуються в нашому центрі:

Лікування наркозалежності Вінниця


Відновлення організму відбувається не відразу, особливо при вживанні важких наркотиків. Лікування наркозалежності Вінниця включає в себе наркологічну допомогу. Детоксикація зможе вивести токсичні речовини з організму, седативні і знеболюючі препарати в складі крапельниці допоможуть відновити сон і поліпшити самопочуття.
У деяких випадках ми рекомендуємо використовувати УБОД. Цей метод підходить для тих, хто брав опіати ін’єкційно. Ультра швидка опійної детоксикація – швидкий і безпечний метод очищення. Після того, як ознаки абстиненції будуть усунені, лікарі рекомендують пройти курс реабілітації в наркологічному центрі.

Реабілітація наркозалежних в Вінниці

Реабілітація наркозалежних в Вінниці – доступний метод терапії. Мета реабілітації – адаптувати людини до життя в соціумі без вживання ПАР. Завдання програми «12 кроків» – навчання навичкам профілактики зриву, особистісний ріст і саморозвиток. Сукупність медикаментозних та психотерапевтичних методів допомагає досягти стійкої ремісії.

Профілактика наркоманії Вінниця

Для чого потрібна профілактика наркоманії Вінниця? В першу чергу ми рекомендуємо батькам проводити бесіду з підлітками про вплив наркотиків і алкоголю на організм, щоб запобігти інтерес до вживання ПАР. Ви можете використовувати спеціальні відео, презентації або запросити консультанта, який проведе бесіду з вашою дитиною.
Профілактика наркоманії після лікування в реабілітаційному центрі дозволяє зміцнити свій тверезий статус і уникнути зриву. Якщо ви відчуваєте напругу або стрес, у вас з’явилися нав’язливі думки вжити, щоб позбутися від депресії – негайно зверніться по медичну допомогу, щоб запобігти поверненню до вживання наркотичних речовин.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого