18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Наркодиспансер Київ

Наркологічний центр Київ

Наркозалежність – проблема, яку може вирішити наркологічний центр Київ. Люди, які стикаються з неможливістю кинути вживати наркотики самостійно, шукають допомогу в реабілітаційному центрі для наркозалежних. Послуги надаються анонімно і в індивідуальному порядку, враховуючи ваш стаж вживання і інші фактори.
Ви отримаєте допомогу лікаря-нарколога, психолога, позбудетеся від наркотичної ломки, поліпшите стан здоров’я та психіки за допомогою комплексного лікування наркоманії. Відмовитися від шкідливих звичок відчуваючи ломку від наркотиків практично неможливо. Тому в першу чергу ми допомагаємо залежним людям позбутися від болю під час абстинентного синдрому.

Лікування наркоманії в Києві

Які наркологічні клініки надають лікування наркоманії в Києві? Від вибору місця проходження лікування залежить результат. Приватні та державні наркоклініки відрізняються один від одного спектром послуг, що надаються, умовами проживання, методами лікування залежності від наркотиків. Основні відмінності:

Ціна лікування наркоманії в Києві доступна для кожної людини. Подумайте про те, який матеріальний збиток наркозалежний вже заподіяв собі і своїй родині. Якщо вам знайома проблема кредитів, боргів, злодійства і ломбардів – це причина не економити на курсі реабілітації, який дозволить позбутися від наркоманії.

Лікування наркозалежності Київ

У ситуаціях, коли батьки шукають примусове лікування наркоманії, поміщають людину в закритий реабілітаційний центр, в надії що проблема вирішиться, вона може лише погіршити психологічний стан. Лікування наркозалежності Київ проходить за умови добровільного бажання пройти курс реабілітації і відмовитися від вживання.
Якщо наркоман не хоче лікуватися, ми допоможемо переконати його в тому, що комплексна реабілітація – це єдиний ефективний спосіб кинути вживати наркотики. Мотиваційна команда знайде потрібні слова, щоб залежний людина усвідомила свою проблему і подолав заперечення залежності.

Реабілітація наркозалежних в Києві

Як проходить реабілітація наркозалежних в Києві? Основні етапи програми «12 кроків» дозволяють сформувати навички тверезого життя, провести переоцінку цінностей, придбати систему принципів і позбутися від нав’язливих думок про вживання. У чому переваги комплексного підходу?

Залежність від наркотиків – проблема, яка не вирішиться сама собою. Своєчасно звернувши увагу на ознаки вживання, ви повинні звернутися до фахівців, які підберуть ефективні методи лікування наркоманії. Терміни реабілітації залежать від тривалості стажу вживання. Ми рекомендуємо проходити програму від 3-х до 6-и місяців для повного відновлення.

Профілактика наркоманії Київ

Для чого потрібна профілактика наркоманії Київ? Розвиток залежності можна запобігти. Для цього ми рекомендуємо проводити бесіду про шкоду наркотиків, показувати особистим прикладом переваги здорового способу життя. Якщо у вашій родині є алкоголізм, нікотинова або ігрова залежність – це ускладнює сприйняття наркоманом його проблеми.
Сім’я – це осередок соціуму, яка формує розуміння про те, що таке шкідливі звички. Якщо ви не знаєте, як говорити з дитиною про наркотики – довіртеся професіоналам. Ми проведемо профілактичну бесіду і допоможемо підлітку усвідомити всі наслідки вживання – передозування, інфекційні захворювання, смерть.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого