14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікувати алкоголізм в Харкові

Як вилікувати алкоголізм

Методи лікування алкоголізму

Наша клініка

Виходячи з того, що проблема залежностей стоїть гостро, лікування алкоголізму ціна в Києві складається з показників вартості медикаментів і витратних матеріалів, роботи персоналу і інших незнижувальних основних статей витрат. Для власного прибутку ми забираємо невелику частину прибутку, так що в кінцева ціна буде практично така ж, як і в інших подібних закладах. Значно низька пропозиція свідчить лише про економію керівництва на чомусь. Невідомо, як це відіб’ється на здоров’ї пацієнта або ж на якості лікування. Застерігаємо Вас: чи не опинитеся жертвою шахраїв або шарлатанів!
Детальніше на всі питання по алкоголізм ціна лікування і інші ми готові за представленими телефонами, а також при очній консультації.

 

Лікування гострої алкогольної інтоксикації
Будь-який вид залежності характеризується, на певному етапі розвитку хвороби, втратою контролю над дозою. Не є винятком і залежні від алкоголю.
Симптоми отруєння:
блідість шкірних покривів і слизових, їх похолодання;
стійкий запах спиртного від людини;
зниження артеріального тиску, зменшення пульсу;
запаморочення;
нудота і блювота;
втрата контролю над сечовипусканням;
підвищена слинотеча;
уповільнене дихання;
несвідоме або напівнепритомному стані.
Симптоми отруєння:
блідість шкірних покривів і слизових, їх похолодання;
стійкий запах спиртного від людини;
зниження артеріального тиску, зменшення пульсу;
запаморочення;
нудота і блювота;
втрата контролю над сечовипусканням;
підвищена слинотеча;
уповільнене дихання;
несвідоме або напівнепритомному стані.
Симптоми не можуть бути відразу все, навіть половина з них вказує на гостре отруєння, лікувати яке повинен лікар. Уповільнення з наданням допомоги може викликати важкі незворотні зміни внутрішніх органів, привести до алкогольного психозу, а іноді і до летального результату.
Спочатку допоможе запобігти подальшому всмоктування алкоголю. Пацієнту дають роздроблений активоване вугілля, потім промивають шлунок за допомогою зонда, або дають випити кілька склянок води і викликають блювоту (механічно, натисканням на корінь язика або за допомогою апоморфина).
Для попередження втрати свідомості дають випити чарку води з розчиненим у ній нашатирним спиртом (п’ять крапель), роблять ін’єкції кордіаміну, кофеїну.
Після приступають до заходів по швидкому витвережуванню. Це може бути ін’єкція піридоксину з введенеім суміші з фенамина, коразола і нікотинової кислоти. У неускладнених випадках можна досягти витвереження вже через 1-2 години.
Для ще більш швидкого виведення етилового спирту використовується внутрішньовенне введення 40% розчину глюкози, аскорбінової і нікотинової кислоти разом з підшкірним введенням інсуліну. Паралельно вводиться фізіологічний розчин з гемодез, панангином і вітамінами групи В.
При втраті свідомості і зупинці дихання і серця потрібні реанімаційні заходи: непрямий масаж серця, штучне дихання, екстрена транспортування в реанімаційне відділення. </ P>

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного