14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування від алкоголю Київ

Як вилікувати алкоголізм

Методи лікування алкоголізму

Лікування важких станів і захворювань, викликаних прямим впливом етилового спирту на організм. Саме це позбавлення це абстинентного синдрому і виведення з запою. Деякі люди зупиняються на цьому етапі, однак робити цього не можна: психічна або фізіологічна залежність не вилікувана, тому потрібно переходити до другого етапу.

Нормалізація всіх органів і систем органів, усунення захворювань, викликаних прийомом алкоголю, а також переривання потягу до алкоголю і досягнення ремісії.
Стабілізуюча терапія. Закріплення отриманого результату.
Під час початкового етапу оцінюється стан серцево-судинної системи (артеріальний тиск, ЧСС, ЕКГ), оглядаються зовнішні покриви, проводиться аускультація легенів і серця, пальпація органів черевної порожнини. При відсутності ускладнень призначається напівпостільний режим, теплі ванни, вільний одяг.

Орієнтиром другого етапу лікування алкоголізму є психологічний і патопсихологический портрет особистості. Виявлення прихованої депресії, дезадаптації на тлі акцентуації особистості служить хорошим маячком для пошуку причини виникнення алкогольної залежності і допомагає швидше і якісніше вилікується від неї.
На другому етапі лікування призначається найбільше коштів з арсеналу психофармакологии. Це антидепресанти, ноотропи, вітаміни, транквілізатори, нейролептики, антиконвульсанти і інші препарати.

Наша клініка має фізіотерапевтичним кабінетному, що дозволяє якісно поліпшити лікування. До методів відносять електросон, електротерапія, гідротерапія, масаж і ін.
На цьому етапі можна провести медикаментозне кодування або, якщо лікар визначить вищий ефект, психотерапію.
Третій етап. Реабілітація та ресоціалізація пацієнтів. Формуються навички нового життя. Велика роль на цьому етапі відіграє добре ставлення сім’ї, прагнення допомогти і підтримувати колишнього алкозалежної.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного