14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування від алкоголізму в клініці

ЛІКУВАННЯ ВІД АЛКОГОЛІЗМУ: КУДИ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЯ

Сьогодні лікування від алкоголізму в Києві пропонують десятки клінік і центрів. Але далеко не всі з них можуть запропонувати необхідну допомогу. Дуже великою популярністю користуються реабілітаційні центри, які обіцяють допомогти людям, використовуючи трудотерапию. На ділі виявляється, що в таких закладах людей змушують дуже важко працювати, принижують, не дають їм ніякої психологічної підтримки. Після такого лікування алкоголіки або починають пити ще більше, або затаюють сильну образу на близьких, тому поводяться агресивно.

Ось чому такий спосіб лікування не можна назвати дієвим. Єдиний варіант, який варто розглядати лікування в спеціалізованій наркологічній клініці. Там людині нададуть всю допомогу, як безпосередньо медичну, так і психологічну.

 

У наркологічній клініці проводиться комплексне лікування, яке включає:


 

детоксикацію;
зняття абстинентного синдрому;
реабілітацію;
послереабілітаціонную допомогу.

На першому етапі лікар проводить огляд пацієнта, визначає, в якому стані знаходиться його організм і призначає медикаменти. Вони виводять токсини, знімають навантаження з органів, відновлюють правильну роботу систем.

Коли фізичний стан пацієнта стає задовільним, починається психологічна реабілітація. Психолог опрацьовує моменти з минулого, допомагає відволіктися від думок про алкоголь і навчитися жити без нього.

А постреабілітаціонной допомогу передбачає адаптацію пацієнта до реального життя.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного