14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування від алкоголізму Київ

Лікування від алкоголізму Київ

Лікування алкоголізму будинку

Як правило, лікуватися хворого на алкоголізм приводять його родичі, або він сам під тиском обставин: можливе звільнення з роботи, великі грошові втрати, погрози з боку коханої людини, страх смерті. Ті люди, яких якимось чином вдалося надихнути на лікування, мають більше шансів на одужання ніж ті, кого привели недобровільно.
Найкращий прогноз у тих людей, які добровільно прийшли до лікаря з метою лікування. Але такі суб’єкти становлять меншість.

 

1.Псіхотерапія. Вона актуальна, коли в центрі психотерапевтичного процесу лежить причина або причини, що спонукали людину приймати алкоголь. Слід сконцентруватися на проблемах, яке несе пияцтво в сьогоденні, принесло в минулому, а також який вплив воно надасть на майбутнє людини. Позитивний внесок може внести залучення до лікування чоловіка залежного.

У Києві лікування алкоголізму психотерапією ведуть досвідчені лікарі-психотерапевти з великим стажем роботи.

2.Інший вид лікування – гіпнотерапія. Хворому навіюється небезпеку вживання спиртного, страх того, що будь-яка доза може бути смертельною. Це лікування має свої переваги, але і недоліки теж, хоча і виглядає досить привабливим.

Втім, іноді гіпнотерапія використовується як метод релаксації хворої людини, спосіб впоратися з тривогою в його житті, фобіями і страхами перед майбутньому, так як багато пацієнтів вживають спиртне як захист від реальності. Гіпноз дозволять знайти цю не завжди очевидну причину (наприклад, подібні страхи може мати цілком солідний великий бізнесмен) і використовувати їх для лікування.

3. Фармакологічна лікування.
Дісульфірам (Тетурам). Гальмує утворення ферменту альдегіддегідрогенази. Він необхідний для розщеплення проміжного продукту обміну етанолу – його альдегіду. Ця речовина накопичується у великих кількостях у всіх тканинах, викликаючи гостре токсичне вплив. На цьому заснований принцип лікування дисульфірамом.

Здоров’я людини, що проходить лікування, має бути хорошим, а сам він повинен бути мотивований на лікування.
Існують більш м’які по силі побічних ефектів аналоги дисульфіраму з тією самою діючою речовиною, випускаються зарубіжними компаніями.
Налтрексон. Засіб з’явилося порівняно недавно. Початковий його використовували як ліки для лікування опіоїдних наркоманів, проте Налтрексон показав своє позитивне дію і при лікуванні алкоголізму.
Інші ліки є скоріше доповненням до психотерапії або описаним препаратів вище. До них відносять антидепресанти, транквілізатори, ноотропи.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного