14 років досвіду та
успішної роботи
Звільнення від співзалежності

Як позбутися від співзалежності

Часто у родичів алкоголіків і наркоманів розвивається таке захворювання як співзалежність. Співзалежність дещо відрізняється від інших видів залежності, але в той же час має схожі риси і особливості, які носять болісний характер. Хворобливість, якої характеризується співзалежність, з'являється внаслідок «зараження» від спілкування з хворим. Однак, це «зараження» не носить блискавичний характер, а проявляється поступово, в залежності від індивідуальних особливостей, складу характеру, життєвого досвіду, способу життя. Багато шукають як побороти співзалежність і ми допомагаємо їм. Тому, чим раніше почнеться лікування співзалежності, тим легше буде її подолати.

Співзалежністьяк позбутися від цієї недуги?

При лікуванні наркоманів, головним чином, використовуються блокатори, які полегшують фізичний стан і перешкоджають повторного захворювання, а вже після наголошується на психологічне відновлення. Лікування співзалежності в цьому плані відрізняється методиками і способами виведення з цього стану.
Звільнення від співзалежності

Співзалежних люди повністю поглинені управлінням поведінки іншої людини. Турбота про свої власні інтереси переміщається не те щоб на другий план, а йде взагалі. Для того, щоб лікування співзалежності було максимально ефективним, проводитися воно повинно під контролем висококваліфікованих фахівців. Основною ознакою співзалежності є заниження самооцінки. На її основі формуються і надбудовуються інші неврозность особливості, такі як почуття провини, хвороблива опіка, депресії і так далі. Як позбутися від співзалежності з алкоголіком - це важливо! Співзалежність може виникати також у людей з неблагополучних сімей, з ослабленою силою волі. Однак, оперативність прийняття рішучих і оперативних дій в лікуванні співзалежності не залежить від причин її появи. Ми не займаємося звільненням від співзалежності за методом Довженка

НОВИНИ

СТАТТІ

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ


КОДИРОВАНИЕ ВІД
АЛКОГОЛІЗМУ

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ

ЛІКУВАННЯ НІКОТИНОВОЇ
ЗАЛЕЖНО

Лікування НІКОТІНОВОЇ
перелогових

Лікування наркоманії в Києві в рамках
психосоціальної адаптації

Наркозалежність це комплексна проблема, яка зачіпає як фізіологічну, психологічну, так і медикаментозну терапевтичну область. Наша клініка, де кожен зможе відновитися від згубної пристрасті, використовує різнобічні методики лікування і ефективно впливає на пацієнта, завдяки чому вже в найкоротші терміни вдається отримати стійкий результат.

Основна проблема, пов'язана з лікуванням наркоманії, полягає в наступному: мозок за час активного вживання дурману звикає до постійних викидів ендорфіну і вимагає вже більш сильних і яскравих вражень. Як показує досвід наркозалежних, потрібно постійно збільшувати дозу, щоб задовольняти свої бажання і потреби. Згодом у хворого практично повністю пропадає сила волі і самостійно він уже не здатний протистояти настільки сильному спокусі.

Головна небезпека наркотичної залежності максимально швидке руйнування особистості людини, а не тільки його організму. У якийсь момент хворий готовий на все заради отримання жаданої дози. Життя наркомана вже нагадує гонитву за забороненим речовинами і втечу від щоденних мук, пов'язаних з їх відсутністю.

Відгуки

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного
Реабілітація - важлива складова
лікувальних заходів

Дуже часто серед людей, які страждають на наркоманію та їх близькими побутує хибна думка, що реабілітація необов'язковий період відновлення людини від наркозалежності. Вважається, що з абстинентного стану клієнти наркологічних організацій виводяться тільки за допомогою детоксикації. На жаль, багато хто не здогадуються, що позбавлення людини від ломки і очищення організму від небезпечних речовин, це не весь спектр процедур, які потрібно провести лікарям. Через короткий час хвора людина знову повернеться до колишнього життя, яка в будь-який момент може обірватися.

Насправді, медична допомога наркозалежним включає в себе крім застосування лікарських препаратів, комплексну реабілітацію, яка передбачає індивідуальний спосіб надання медичної та профілактичної допомоги.