14 років досвіду та
успішної роботи
Лікування ігроманії та комп'ютерної залежності

Лікування ігроманії - ігрова залежність

Лікувально-відновлювальний центр «12 кроків» для багатьох стає місцем, де люди знаходять другий шанс, де їх попереднє життя змінюється кардинально і безповоротно. У нашому центрі виявляється цілий комплекс різних маніпуляцій для лікування від ігрової залежності, тобто лікування ігроманії!

Iгроманія - це хвороба

Ігроманія - це ще один вид залежності, який за останні роки отримав величезне поширення. Ігрова залежність полягає в психічний розлад, яке супроводжується патологічним потягом до різних азартних ігор. Багато хто вважає що це не хвороба, але факт залишається фактом, ігроманія хвороба! Багато хто до цих пір упевнені в тому, що це лише шкідлива звичка або хобі, але лікарі вже давно довели, що ігроманія - хвороба, лікування якої повинно проводитися досвідченими фахівцями.
Лікування ігрової залежності важливо для життя

На перший погляд, тим, хто на своєму особистому досвіді не стикався з проблемою ігроманії, може здатися, що немає нічого страшного, якщо людині подобається грати в азартні ігри. Однак, коли гри перестають приносити просто задоволення, а стають хворобливою пристрастю, яке призводить до зубожіння, руйнування внутрішньосімейних взаємин і особистого життя, то лікування ігроманії стає невідворотним. Ігрова залежність може бути від азартних ігор, ігрових автоматів і від комп'ютерних ігор у підлітків, особливо в Україні важливо вилікувати ігрову залежність! Лікування ігроманії є не менш важливим, ніж лікування алкоголізму або наркоманії, тому як психологічні неврози дуже небезпечні і можуть спричинити за собою більш страшні руйнування психіки. І багато хто починає думати як позбутися від ігроманії та від ігрової залежності.

Ознаки та симптоми ігрової залежності

Людині, яка страждає на ігроманію, необхідно допомогти впоратися з усвідомленням, що він хворий і потребує спеціальної допомоги. Ухвалення власної слабкості, як не дивно, буде сприяти якнайшвидшому одужанню. У нашому центрі лікування ігроманії проходить по всесвітньо відомій програмі «12 кроків». Вона давно вже визнана найефективнішою в боротьбі із залежністю. Методи лікування ігроманії, що лежать в основі цієї програми, щорічно допомагають тисячам людей впоратися зі своєю проблемою.

Лікування від ігрової залежності

Успішним лікування ігроманії може стати тільки за участю в цьому процесі його рідних і близьких людей. Ціна на лікування від ігроманії та позбавлення від ігрової залежності не велика. Якщо людина оступився, не можна дозволити, щоб він загруз у своїх проблемах. Допоможіть йому, проявіть наполегливість і не відступайте при перших же труднощах, а центр реабілітації для наркозалежних, алкоголіків і людей, які страждають на ігроманію, допоможе вам в цій боротьбі за психічне здоров'я і щасливе сімейне життя. І пам'ятайте, що лікування ігроманії має здійснюватися тільки під контролем кваліфікованих фахівців. Більш детальну інформацію про програму, тривалості і ціною лікування ігроманії ви можете дізнатися, зв'язавшись з нами за телефонами, вказаними на сайті або звернувшись безпосередньо в один з наших центрів.
Особливості ігроманії

Ігроманія (Лудомания) це хвороба, яка характеризується в надмірному захопленні азартними іграми у дорослих і підлітків. Психічна залежність від ігор переростає з простого захоплення в божевілля і знижує у людини матеріальні і сімейні цінності. Зі збільшенням кількості і доступності ігрових автоматів і казино і покер-клубів, проблема ігроманії набула широкого характер. Схильність до азартних ігор змушує програвати бюджет знову і знову. Багато медичні дослідження вважають ігроманію серйозною соціальною проблемою, яка може становити загрозу для значної частини населення. При серйозних психологічних порушеннях для лікування ігроманії у реабілітаційному центрі можуть використовуватися такі методи терапії, як:

 • Кодування
 • Гіпнотерапія (Гіпноз)
 • Психотерапевтична реабілітація
 • Стресова терапія
Ознаки лудоманії (гемблінг-залежності) і схильності до гри на гроші:

 • Збільшення часу, проведеного в ігровому клубі.
 • Зміна інтересів, витіснення колишніх мотивацій.
 • Стану психологічного потягу, через порівняно короткі проміжки часу після чергової гри.
 • Прагненням знайти можливість участі в азартній грі при нестачі грошей.
Залежність від комп'ютерних ігор

Варіант психічного розладу в нав'язливому захопленні комп'ютерний іграми, при якій гравець проводить весь вільний час в інтернет просторі. Ознакою даного розладу (хвороби) є неможливість повної відмови від комп'ютерних ігор, незважаючи на усвідомлення марності ігрового процесу. Прив'язаний до комп'ютерної гри людина йде від реальності і приймає роль вигаданого ігрового персонажа віртуального світу, відсторонюючись від реальних проблем. Дорослі і діти часто замикаються в комп'ютерному ігровому світі, коли їх не розуміють близькі, не цінують або коли їм не вистачає будь-яких якостей і впевненості в собі в реальному житті. У грі вони можуть бути тим, ким не можуть бути в реальному світі.
                Наш медичний реабілітаційний центр повністю підготовлений для проведення ряду сеансів по профілактиці і лікуванню азартної і комп'ютерної залежності.

Ознаки ігроманії та залежності від ігор

01   На початкових стадіях геймер грає в своє захоплення, досить довго, але в будь-який момент може відмовитися від гри і зайнятися іншими справами.

02   Проблема другої стадії полягає в можливості відмовитися від гри, але це дасться з великими труднощами, так як гравець може втратити свій рейтинг, внутрішньоігрову валюту або внутрішньоігрові речі.

03   При важкої залежності від гри, людина починає її пропагувати, залучати друзів, заперечують свою ігрову залежність.

Фактори які можуть привести до ігрової залежності

 • Участь в іграх батьків, знайомих.
 • Фіксована увагу на фінансових можливостях.
 • Одиночество, отсутствие семейного статуса.
 • Мы не знанимаемся лечение игромании по методу Довженко

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР НАДАЄ ПОСЛУГИ


КОДИРОВАНИЕ ВІД
АЛКОГОЛІЗМУ

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ

ЛІКУВАННЯ НІКОТИНОВОЇ
ЗАЛЕЖНО

ЛІКУВАННЯ ігроманія

Лікування наркоманії в Києві в рамках
психосоціальної адаптації

Наркозалежність це комплексна проблема, яка зачіпає як фізіологічну, психологічну, так і медикаментозну терапевтичну область. Наша клініка, де кожен зможе відновитися від згубної пристрасті, використовує різнобічні методики лікування і ефективно впливає на пацієнта, завдяки чому вже в найкоротші терміни вдається отримати стійкий результат.

Основна проблема, пов'язана з лікуванням наркоманії, полягає в наступному: мозок за час активного вживання дурману звикає до постійних викидів ендорфіну і вимагає вже більш сильних і яскравих вражень. Як показує досвід наркозалежних, потрібно постійно збільшувати дозу, щоб задовольняти свої бажання і потреби. Згодом у хворого практично повністю пропадає сила волі і самостійно він уже не здатний протистояти настільки сильному спокусі.

Головна небезпека наркотичної залежності максимально швидке руйнування особистості людини, а не тільки його організму. У якийсь момент хворий готовий на все заради отримання жаданої дози. Життя наркомана вже нагадує гонитву за забороненим речовинами і втечу від щоденних мук, пов'язаних з їх відсутністю.

Відгуки

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного
Реабілітація - важлива складова
лікувальних заходів

Дуже часто серед людей, які страждають на наркоманію та їх близькими побутує хибна думка, що реабілітація необов'язковий період відновлення людини від наркозалежності. Вважається, що з абстинентного стану клієнти наркологічних організацій виводяться тільки за допомогою детоксикації. На жаль, багато хто не здогадуються, що позбавлення людини від ломки і очищення організму від небезпечних речовин, це не весь спектр процедур, які потрібно провести лікарям. Через короткий час хвора людина знову повернеться до колишнього життя, яка в будь-який момент може обірватися.

Насправді, медична допомога наркозалежним включає в себе крім застосування лікарських препаратів, комплексну реабілітацію, яка передбачає індивідуальний спосіб надання медичної та профілактичної допомоги.