14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування для алкоголіків

Лікування для алкоголіків

Як вилікувати алкоголізм без відома хворого

Алкоголізм це проблема, від якої непросто позбутися. Наслідками алкоголізму є не тільки підірване фізичне і психічне здоров’я, а й розбиті сім’ї, порушені соціальні зв’язки. На жаль, хвора людина, впевнено заявляє, що кинути пити легко, не усвідомлює реальної загрози свого стану. Шлях до життя без зеленого змія непростий і передбачає наявність у людини бажання до лікування алкоголізму.

Крім того, досить важлива підтримка фахівців, здатних допомогти людині відмовитися від алкоголю.

 

Як вилікувати алкоголізм без відома хворого


 

Небезпека алкоголізму, крім усього іншого, полягає в тому, що в більшості випадків людина відмовляється визнавати проблему. Залежність виникає поступово і спочатку ніщо не віщує біди. Приємна компанія, де спиртне служить відмінним засобом комунікації, для багатьох стала стартом в безодню. Відчуваючи припливи ейфорії від чергової дози алкоголю, людина підсвідомо вірить, що знайшов щось чарівне засіб, який допоможе розфарбувати похмурі будні. Хочеться частіше відчувати себе цікавим співрозмовником, добрим танцюристом, чарівним підкорювачем жіночих сердець.
Через якийсь час звичний засіб перестає радувати. Що ж, не біда адже завжди можна збільшити дозу. В результаті вечір часто закінчується все більш дивно, на ранок відчуваються ознаки глибокого похмілля, а родичі починають дошкуляти своїми повчаннями про шкоду алкоголю.
Природно, хочеться думати, що це зовсім не хвороба. Просто трохи перебрав з ким не буває? Людина вірить, що сам в будь-який момент може кинути пити, але кидати чомусь не хочеться. Близькі, спостерігаючи, як він поступово скочується все нижче, намагаються переконати його погодитися на лікування, але безрезультатно. І тоді у багатьох виникає питання про те, як вилікувати від алкоголізму без відома хворого.

Чи можливо лікування алкоголізму без відома питущого


З огляду на серйозний запит на лікування алкоголізму без відома хворого в Києві і інших містах України, можна зупинитися на цій темі і розглянути її трохи докладніше.
Будь-який лікар може сказати, що для ефективного лікування від алкогольної залежності потрібно, щоб людина сама хотів змінити своє життя. Якщо ж він не хоче визнавати своє захворювання і вважає, що допомога йому не потрібна, препарати і чудодійні еліксири навряд чи зможуть виправити ситуацію.
Є кілька способів, до яких звертаються домашні, які втратили надію умовити хворого звернутися за допомогою, але не слід покладати на них особливі надії. Навряд чи вони допоможуть, якщо не буде виконано головна умова отримано згоду хворого.
</ p>

</ p>

Методи лікування алкоголізму без відома питущого


  • Телепатичні і магічні практики – завідомо неправдивий шлях, який в будь-якому випадку обіцяє невдачу. Немає ніяких наукових підстав довіряти подібним методам лікування.
  • Медичні препарати та патентовані засоби, які знижують тягу до спиртного або викликають до нього огиду. Перед тим, як вилікувати від алкоголізму без відома хворого за допомогою таких препаратів, уважно ознайомтеся з усією інформацією, яка їх стосується. Дуже часто такі ліки не витримують ніякої практичної перевірки і можуть завдати відчутної шкоди здоров’ю людини.
  • Народні методи і засоби – до них відносяться різні трави, чаї, гриби і т.п. Тут також існує маса міфів. Крім того, всі ці речовини повинні викликати огиду до випивки, а значить, є в деякому роді токсичними. Навіть якщо можливий позитивний ефект, дуже важливо правильно дотримуватися рецептуру приготування.

Наважуючись на такий крок, ви повинні врахувати, що додаючи в їжу або напої людини сторонні інгредієнти без його відома, ви робите діяння, яке може розцінюватися як кримінальний злочин.
Існує один правильний шлях – переконання. Замість лікування алкоголізму без відома хворого в Києві або області, зверніться за допомогою до фахівців. Лікарі наркологічної клініки «12 кроків» допоможуть умовити людини на лікування – і цей підхід буде найправильнішим.

 

Безкоштовна консультаціяУ вас є питання? Залиште свої дані і ми передзвонимо вам. Анонімно! Або наберіть нас +38 (066) 276-84-64

Найбільше дивний навіть не сам факт зловживання алкоголем, як жорстке відстоювання своєї позиції п’ють людьми жоден з них не хоче визнавати наявність у себе настільки серйозної залежності і постійно знаходить безліч причин, які нібито виправдовують це згубна пристрасть. Ніякі розмови і прохання не мають належного ефекту, навіть сім’я, яка на межі руйнування, найчастіше, не здатна змусити людину визнати факт необхідності лікування.
Настає момент, коли домочадці готові схопитися навіть за соломинку, тому що це їх останній шанс повернути в родину любов і взаєморозуміння. І починають самостійне лікування від алкоголізму без відома хворого. Вони шукають будь-які доступні методи альтернативного впливу, якщо вже близька людина категорично відмовляється від традиційних методів. При цьому в більшості випадків, люди прекрасно розуміють, що швидше за все це виявиться марно, а можливо, навіть небезпечно, але іншого шляху вирішення проблеми вже не бачать.
Біда приходить в будинок поступово. Чим частіше трапляються застілля, тим швидше вона обрушується на домочадців. Нормальне розслаблене поведінку людини, що випила, раптом стає агресивним. Скандали, докори і, нерідко, бійки в такій сім’ї стають нормою. Питуща людина вперто не вважає себе хворим і категорично відмовляється від кваліфікованої допомоги. Цілком зрозуміло в такому випадку, чому рідні приймають єдино вірне, в їхніх очах, рішення можливість лікування алкоголізму без відома питущого.
Применяемые методы:

  • магічні ритуали;
  • різні, розрекламовані «новітні розробки»;
  • різного роду «зілля».

Фахівці стверджують, що лікування алкоголізму в кожному випадку може бути виключно індивідуальним і лише під найсуворішим контролем медиків.

Думка лікарів з приводу алкоголізму і його лікування без відома хворого, в більшості, сходяться в тому, що:

  • це кримінально карається;
  • переносимість препаратів у кожного індивідуально і використання якогось з них може серйозно нашкодити
  • основна дія всіх народних засобів направлено на розвиток відрази до алкоголю, що ніяк не впливає на залежність психологічну.

З огляду на все вищесказане, робимо простий висновок: лікування алкогольної залежності без відома хворого не буде успішним. Воно можливо лише за умови згоди пацієнта. Фахівці наркологічної клініки «Ренесанс» обов’язково допоможуть родича переконати питущого домочадця в необхідності вжиття заходів і своєчасному лікуванні! Відкладаючи ваш візит до нас, ви втрачаєте дорогоцінний час! Не пропустіть свій шанс на відновлення повноцінних відносин в родині!

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного