14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкогольної залежності в стаціонарі Київ

Лікування алкогольної залежності в стаціонарі Київ

У деяких випадках хворі на алкоголізм воліють амбулаторне лікування. Але є такі обставини, коли терапія в домашніх умовах неможлива і небезпечна.

Це відноситься до ситуацій, коли захворювання має запущену форму і злоякісний перебіг.

Сильний абстинентний синдром здатний викликати інфаркт, інсульт, кому, гіпертонічний криз, тому виведення зі стану відміни має проходити строго під наглядом лікарів в спеціалізованому учрежденіі.Налічіе супутніх патологій, додаткових хронічних хвороб також є показанням до стаціонарного лікування, під час якого проводиться їх терапія.

 

Примусове лікування алкоголізму


 

Від хронічного алкоголізму страждають не тільки самі хворі, але і всі їх оточення: близькі, друзі, коллегі.Алкоголікі, майже постійно перебуваючи під впливом спиртних напоїв, що не тестують реальність і не розуміють тяжкості свого становища. Під час запоїв вони здатні чинити злочини, знущатися над членами своєї сім’ї. Примусове лікування алкоголізму може стати порятунком від подібних проблем. Зараз цей термін трактується інакше, ніж раніше.

Залежна людина не здатна зробити зважений вибір на користь звернення до фахівців за допомогою. А усвідомленість і добровільність бажання вилікуватися від згубної звички найнеобхідніша передумова успішної терапії. Примусовими заходами в сучасному розумінні вважають виведення людини з запойного стану і детоксикацію організму для того, щоб людина прийшла в фізіологічну норму і заспокоївся психічно.

Тоді з’являється шанс на адекватне сприйняття бесіди з наркологом або психіатром, і є ймовірність, що алкоголік погодиться з доводами фахівця. Лікарі мають знання про правильне вибудовування бесіди з залежними людьми, про прийомах їх мотивації на проходження лікування. Одночасно даються консультації родичам хворого.

 

Примусове лікування алкоголізму


 

Зробіть раціональний та усвідомлений вибір: зверніться в нашу клініку. Результативність проведеної терапії, комфортність умов стаціонару, демократичність цінової політики – це наші безперечні плюси, які виділяють нас на ринку наркологічних послуг. Пам’ятайте, що чим раніше ви почнете лікуватися, тим більше є шансів на успішне одужання. Ви можете не боятися розголосу, оскільки лікування в стаціонарі проходить виключно на анонімній основі. Ми допоможемо вам впоратися з алкоголізмом і повернутися до щасливого життя!
Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного