18 лет опыта и
успешной работы
Главная / Лікування алкоголізму в Києві

Лікування наркоманії в Києві – це анонімний і комбінований процес, що включає не тільки виправлення наслідків, а й роботу над причинами наркоманії. Три ключові переваги центру:

Наркоманія втягує родину в низку проблем. Фахівці центр допоможу вийти з співзалежних відносин, надаючи відчутну і всебічну допомогу на всіх етапах реабілітації.

Постійне вживання алкогольних напоїв викликає важку залежність. Хвороба проявляється поступовою зміною поведінки на тлі прийому горілки та інших спиртовмісних напоїв. Наслідки можуть проявлятися нервовим перезбудженням, делірієм, галюцинаціями і багатьма іншими симптомами. Найнебезпечніший і страшний результат хвороби – смерть. На щастя, лікування алкоголізму в Києві допоможе позбутися від залежності на різних етапах. Після успішного комплексу терапії пацієнт може повернутися в соціум. Алкоголізм більше не вирок! Фахівці нашого реабілітаційного центру «12 steps» допоможуть позбутися від проблеми.

Стадії залежності від етилових напоїв

Для підбору оптимальних методів лікування і препаратів, хвороба ділять на кілька стадій, кожна з яких має свою ступінь тяжкості. Оцінити ситуацію об’єктивно може тільки лікар-нарколог. Спеціаліст уточнює регулярність вживання зі слів рідних, а також покладається на психофізичні зміни стану надійшов людини.

Алкоголізм починається з «побутового пияцтва». У медичній літературі можна зустріти термін «продром». Це тригер, який не можна вважати повноцінною стадією, однак саме він запускає розвиток згубної звички. Бийте на сполох, якщо збільшується кількість випитої горілки, а похмілля вранці не настає.

Перша стадія залежності від етилових напоїв проявляється зміною психічного стану. У алкоголіка виникає нестримне бажання пити. За один вечір він може вжити літр горілки.

При цьому змінюється поведінка:

Звичайно, зміни відбуваються і на фізичному рівні. Знижуються захисні рефлекси систем організму, які сигналізують про початок інтоксикації. Зникають напади блювоти і нудота, а на ранок не виникає похмілля. Людина відчуває себе добре.

Початкова стадія може тривати від місяця до десяти років. Потім вона плавно перетікає в другу або відразу третю.

Другий етап алкоголізму проявляється залежністю на фізіологічному рівні. Шкідлива звичка вже змінила поведінку людини: він не може існувати окремо від алкоголю. Організм не справляється з регулярним надходженням етилових радикалів, клітини печінки і ферментні системи зношуються.

Друга стадія розвивається двома шляхами:

Перехід в третю стадію алкоголізму свідчить про тотальну руйнацію особистості на психічному і фізичному рівні. Пацієнти доставляються в реабілітаційний центр з порушенням роботи систем органів. Також у них може розвиватися гепатит або цироз. Крім хвороб, цей етап проявляється такими симптомами:

На рівні психіки також відбуваються сильні зміни. Алкоголіка не впізнають рідні. Він стає агресивним, злим і дратівливим. Він може становити загрозу своїй родині і суспільству.

Як проводять лікування від алкоголізму (Київ)

Першим кроком призначають детоксикаційну терапію, незалежно від стадії хвороби. Очищення організму проходять всі пацієнти. Воно спрямоване на:

Детоксикационная терапія – це відновлення фізіології пацієнта. Якщо дорогоцінний час використано раціонально, алкоголік приходить до тями, і може сприймати подальші рекомендації лікарів.

Також необхідно провести ефективний вихід із запою в Києві, пацієнтів зі стійким отруєнням етиловим напоями. Стан проявляється такими симптомами:

 

Гарячка – це результат різкої відміни горілки та інших напоїв. Вона може виникати на другу добу з початку п’янки. Характеризується слуховими і зоровими галюцинаціями, втратою в просторі, незнанням року, дати, сезону. Запущені випадки можуть закінчуватися смертю.

Лікування алкоголізму (Київ)також ґрунтується на психологічної допомоги, яка проводиться в індивідуальному чи груповому форматі. Сеанси терапії з фахівцем допомагають відновитися в соціумі, знайти проблеми, що стали причиною запою, а також вирішити їх. Це важливий етап, без якого неможливо гарантувати повноцінне лікування.

Ресоціалізація спрямована на гармонійне співіснування з оточуючими людьми, тому що перший час у пацієнта можуть виникати страхи засудження за його спосіб життя. Психотерапевт вчить з цим боротися і правильно реагувати на слова, дії близьких, незнайомців.

Боротьба з алкоголізмом – це довгий шлях, спрямований на відновлення життя людини, яка страждає недугою. Доктора з 14-річним досвідом підберуть терапію з урахуванням особливостей здоров’я і супутніх захворювань. Щоб отримати допомогу, досить звернутися до нас за номерами, вказаними на сторінці. Ціни визначаються в індивідуальному порядку, і залежать від комплексу обраних заходів.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивация на лечение
Уникальная мотивационная методика и опытные специалисты способны убедить начать лечение практически любого зависимого