14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Миколаїв

Лікування наркоманії Миколаїв – сучасний, налагоджений процес. Фахівці центру забезпечують:

Перевага центру – місце розташування. Ізоляція в сприятливих умовах допоможе повністю зануритися в реабілітаційний процес, позбавиться від токсичного оточення, прищепити звички ЗСЖ.

Алкоголізм вважається серйозним захворюванням, яке тісно взаємопов’язано з генетичними і психологічними факторами. Основним проявом цієї патології є сприйняття спиртних напоїв мозком, як життєву необхідність, без якої неможливе повноцінне функціонування організму. Така залежність призводить до ряду проблем зі здоров’ям, повної перебудови особистості, а також формуванню залежної поведінки. Через велику кількість необоротних змін в тілі і ряду психологічних чинників, лікування від алкоголізму (Миколаїв) неможливо без комплексного і продуманого підходу, а також допомоги кваліфікованих фахівців.

Стадії і ознаки розвитку алкогольної залежності

Проблема алкогольної залежності може виникнути у будь-якої людини, не дивлячись на її стать, вік і соціальний статус. Причин появи тяги до спиртних напоїв може бути велика кількість, проте наслідки, в будь-якому випадку будуть сумними. Через це підходити до лікування алкогольної залежності необхідно комплексно.

Оскільки вживання спиртних напоїв веде до незворотних змін в організмі, важливо виявити проблему на ранніх етапах, і своєчасно звернутися за кваліфікованою допомогою, для лікування алкоголізму в Миколаєві.

Існує три основних стадії розвитку залежності від алкоголю, а також стадія продрома, при якій ще не сформована неконтрольована тяга до випивки.

Під час продрома людина може спокійно обходитися без випивки, він не відчуває потреби в черговий чарці алкоголю, швидко повертаючись до звичного способу життя.

При переході на першу стадію формується сильний потяг до спиртовмісних напоїв, бажання досягти стану сильного сп’яніння, без розуміння заходи. І якщо з яких-небудь причин людина тривалий час не вживає спиртні напої, тяга до них згасає, але з’являється при наступній критичної ситуації.

Друга стадія знаменується звиканням до алкоголю, зниженням блювотних позивів при великій кількості випитого, також появою перепадів в настрої, дратівливості і тимчасових провалів в пам’яті. Такі залежні випивають не так часто, однак періоди тверезості чергуються з одиничними випадками сильного сп’яніння, запійними станами. На даному етапі хворі перестають контролювати кількість алкоголю, після однієї чарки їх не зупинити. При різкому переході на тверезий спосіб життя спостерігається абстинентний синдром, що супроводжується підвищенням артеріального тиску, тремор і проблемами зі сном.

На третій стадії розвивається непереборне бажання випити, оскільки організм сприймає алкоголь, як життєву необхідність. У залежних індивідів спостерігається деградація особистості, погіршення загального стану здоров’я.

До кого звернутися за допомогою в лікуванні алкоголізму (Миколаїв)?

Регулярне вживання алкогольних напоїв вбиває не тільки здоров’я, а й особистість. Висновок із запою (Миколаїв) – </ em> це основне, що турбує родичів запойного алкоголіка. Для досягнення бажаного ефекту в мінімальні терміни, важливим є усвідомлення залежним своєї проблеми, а також бажання її подолати, проте сам хворий рідко визнає наявність якогось потягу, до виникнення серйозних проблем, коли проходити реабілітацію стає вже пізно. Рекомендується не відкладати відвідування фахівців в довгий ящик, і звертатися в спеціалізовані центри ще на ранніх стадіях алкоголізму.

Оскільки позбутися даної патології самостійно, вдаючись до допомоги народної медицини, практично неможливо, важливо вчасно звернутися по допомогу до професіоналів. У нашому центрі працюють досвідчені наркологи, які допомогли позбутися згубної пристрасті тисячам людей. Ми дотримуємося сучасних методик лікування, успішно застосовуються в усьому Світі.

Правильний і ефективний вихід із запою в Миколаєві є складним і тривалим процесом, що включає в себе кілька етапів:

  1. Надання першої допомоги при виведенні із запою. Вона полягає в усуненні похмільного синдрому, а також ознак небезпечного для здоров’я розпаду етанолу.
  2. Здійснення діагностичного обстеження, для визначення ступеня ураження організму, стану психіки.
  3. Розробку індивідуально підібраного курсу лікування, заснованого на результатах обстеження.
  4. Проведення загальної детоксикації організму, необхідної для стабілізації стану і тимчасової тверезості, в деяких випадках супроводжується кодуванням, гіпнозом або підшивкою.
  5. Роботу з психологами, яка дозволяє сформувати мотивацію, усвідомлення важливості лікування.
  6. Виявлення чинників, що провокують вживання спиртних напоїв, а також заходи щодо їх усунення.
  7. Поступове повернення пацієнта до нормального життя, шляхом проведення тренінгів, лекцій, роботи з психологом. Ці процеси необхідні для корекції поведінки, постановки цілей і створення подальших планів на життя.
  8. Ресоціалізацію. Це заключний етап, який потрібен для закріплення результатів, шляхом подальшого супроводу, а також психологічної і соціальної підтримки.

Багаторічне використання даної методики, і наявність великої кількості позитивних результатів, дозволяє домогтися стійкої ремісії, а в подальшому повного одужання алкозалежної.

Ми беремося навіть за найважчі випадки, допомагаючи в реабілітації кожному, хто потребує, незалежно від стадії. Бажання алкоголіка позбавитися від пристрасті до «зеленого змія», професіоналізм фахівців, грамотно складений курс лікування, а також підтримка з боку психолога і близьких, дозволять досить швидко побороти залежність і повернутися до нормального життя.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного