14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / лікування алкголіков

Психологічне Лікування алкоголізму

Позбавлення від алкогольної залежності
Крім того, що алкоголь завдає шкоди всьому організму людини, він так само розхитує психологічну рівновагу, а наслідок цього – поступова деградація особистості. Зловживання спиртним повністю руйнує життя людини, але алкоголіка це не сильно хвилює через його емоційну незрілість. Саме тому, не використовуючи психологічне лікування алкоголізму, втрачається сенс очікування будь-якої позитивної динаміки.

Принцип роботи фахівця

 


 

Алкоголіки дуже добре вміють маніпулювати і тиснути на жалість, наприклад, звинувачуючи оточуючих і називаючи їх причиною своєї проблеми, тому проводячи лікування алкоголізму, психолог повинен чітко стояти на своїй позиції, не даючи спуску хворому.

Всі дії лікаря спрямовуються на те, щоб дати людині зрозуміти причина всіх його бід саме він. І допомогти собі основне його завдання. Ні в якому разі не можна викликати у людини відчуття провини за скоєне, інакше це лише посилить хвороба.

Досвідчені психологи наркологічного центру 12 кроків допомагають своїм пацієнтам відновити радість життя, і змінити сприйняття навколишньої дійсності. Завдяки роботі фахівців клініки 12 кроків під час психологічного лікування алкоголізму у пацієнта нормалізуються відносини з рідними і близькими, тому що психологи працюють з усіма членами сім’ї одночасно, що робить процес лікування в цілому ще більш сприятливим за прогнозом. Ми готові простягнути руку допомоги кожному, хто потребує в цьому!

 

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного