14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Лікування алкоголізму Чернігів

Лікування наркоманії в Чернігові – процес, що охоплює всі сфери життя залежного. Програма центру спрямований на:

Програма включає духовний і культурний розвиток залежного. Це сприяє формуванню нових життєвих цілей і цінностей.

Не секрет, що абсолютна більшість людей, хоча б раз в житті вживали алкоголь. Міцні напої є частиною людської культури, а їх вживання супроводжує різні урочистості та дозвілля в багатьох країнах світу. Швидше за все, інтерес до такого проведення часу ніколи не зникне. Адже алкоголь дозволяє розслабитися, знімає напругу і просто піднімає настрій. Але так буває лише тоді, коли напої п’ються в міру. На жаль, часто про помірність питання навіть не стоїть, а якість алкоголю залишає бажати кращого. Результат вельми сумний – алкоголізм, він є справжнім бичем сучасного суспільства.

Всесвітня організація охорони здоров’я прогнозує зростання кількості осіб, схильних до цього недугу, до півмільярда душ, до середини ХХІ століття. Є підстави вважати, що реальні цифри можуть виявитися набагато вище, адже багато людей, які зловживають алкоголем, не усвідомлюють масштабів своєї особистої проблеми, і просто не звертаються до лікарів. Особливо гостро ця проблема стоїть на території пострадянського простору, де споживання алкоголю на рік на душу населення, становить 19 літрів (в середньому). Наша країна не є винятком.

Лікування від алкоголізму в Чернігові здійснюється фахівцями реабілітаційного центру «12 кроків». Ми використовуємо всі сучасні досягнення психології та медицини, щоб повернути життя наших клієнтів в здорове русло.

Причини і наслідки алкогольної залежності

Щоб лікування алкоголізм в Чернігові проходило успішно, необхідно чітко уявляти передумови, що ведуть до масового поширення цього явища. Фахівці виділяють три комплексу причин, що призводять людини до згубної залежності:

Не варто забувати і про дискримінацію тих чи інших соціальних груп. Це одна з найпоширеніших причин алкоголізму.

Досить часто у хворого присутній комбінація всіх трьох чинників, отже, такого пацієнта потрібно не тільки медикаментозна, а й психологічна допомога. Проводячи професійне лікування алкоголізму (Чернігів), ми прагнемо вирішувати проблему комплексно, тому в клініці працюють психологи високої кваліфікації.

Симптоми алкогольної залежності

Як вже говорилося, більшість людей, так чи інакше, стикалися з алкоголем. Зрозуміло, є певний відсоток осіб, що не п’ють спиртне зовсім або знають міру. В даному ж випадку, мова піде про людей, які зловживають алкоголем, тобто фактично знаходяться на початковій стадії розвитку недуги. Основними симптомами алкоголізму є:

Перші дві ознаки відносяться до початкових стадіях. Три останніх – вже яскраво виражені ознаки захворювання. Проте, навіть при прояві легких форм алкоголізму, потрібно бити на сполох, адже наявність симптомів свідчить про певний ураженні нервової системи, і можливий розвиток патології внутрішніх органів.

В цілому зростання залежності можна розділити на чотири стадії:

  1. На цьому етапі тяга до алкоголю виражена слабо, і вщухає, а то і зникає повністю, при відсутності подразника. Патологічних змін не спостерігається.
  2. Тяга до алкоголю зростає настільки, що хворому вже не потрібен привід, щоб випити. На другій стадії збільшується доза спиртного, яку може прийняти людина, до настання перших ознак отруєння.
  3. Доза випитого алкоголю ще більше збільшується. Пригнічується блювотний рефлекс. З’являється похмілля і ретроградна амнезія. Спостерігаються початкові ознаки патологічних змін у внутрішніх органах. З похмілля людину мучить депресія, відчуття тривоги.
  4. Остаточно формуються патологічні зміни в фізіології і психіці. Падає толерантність до алкоголю. Відбувається деградація особистості – єдиним інтересом хворого ставати пошук нової порції випивки. Фактично настає тривалий запій. Летальний результат вірогідний в 90% випадків.

Найяскравішим ознакою прогресуючого алкоголізму є абстинентний синдром, який характеризується головним болем, пітливістю, сухістю в роті, тремор, блювотою, пригніченим і тривожним настроєм, порушенням сну, непереборною тягою продовжити розпиття спиртних напоїв.

Абстинентний синдром виникає після багатоденного вживання етанолу (запою).

Висновок із запою в Чернігові

Запій – тривале вживання спиртних напоїв, яке триває більше одного дня. Головна особливість – отруєння організму токсичними продуктами розпаду етанолу, який не встигає перероблятися і виводитися з організму. Як і при абстинентному синдромі, у питущого присутнє бажання продовжити узливання, для того щоб зняти неприємні симптоми отруєння. Таким чином, самостійно вийти з цього стану вкрай складно, тим більше що при припиненні вживання алкоголю, висока ймовірність виникнення синдрому відміни. Як правило, саме на цій стадії люди звертаються до лікарів.

Висновок із запою (Чернігів) складається з ряду етапів:

Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуємо його особисті якості і психологічні особливості. Наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб повернути суспільству здорового і життєрадісного людини.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного