14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Кодування від алкоголізму Київ відгуки

Кодування від алкоголізму
На просторах Інтернету можна побачити безліч оповідань, відгуків, описів про кодування. Варто відзначити, що краще читати їх на звичайних сайтах з відгуками, а не на сторінках клінік. Також варто уникати прихованої і явної реклами того чи іншого лікаря, медичного закладу.
Ми підібрали незалежні відгуки від третіх осіб про те, як проходить процедура кодування.

ВІДГУКИ


 

  Зважитися на кодування мені було нелегко. Однак я все більше і більше усвідомлював, що спиртне веде мене до прірви, з якої не буде кінця. Я попросив одного відвести мене в спеціалізований заклад.
Там я відразу почав займатися з лікарем-психотерапевтом. Він занурював мене в розслаблений стан, коли я начебто розумів, де знаходжуся, проте мені було лінь думати. Я просто слухав голос. Детальніше я погано пам’ятаю, але мова йшла про погане впливі алкоголю і про те, як я можу бути щасливий при відмові від нього.
Всього знадобилося 10 сеансів. Як виявилося, крім алкоголізму, я страждав на депресію середньої тяжкості. Мені було виписано легкий антидепресант і транквілізатор. Так я поступово вибрався. Психотерапевта відвідував раз на місяць. Через півроку відчув себе буквально новою людиною, як би пафосно це не звучало.
Рекомендую всім алкоголікам (не варто соромитися цього слова), а також їх друзям, близьким не затягувати час. Прийняти, що Ви (або він, вона) хворі. І хвороба можна лікувати      

 


 

  Кодування відбувалася шляхом уколу в сідницю препарату тет Лонг. Речовина блокує алькогольдегідрагеназу, що призводить до накопичення токсичних речовин в організмі. Сам на себе я не перевіряв, але бачив як ламає вирішили пропустити стаканчик. На собі таке перевіряти не наважився, як би не тягнуло. Діяв страх, так. Кажуть, можна було і померти від такого.
Рекомендую тим, хто ще зберіг залишки мізків. У кого їх немає вже, все одно вирішать випити, з усіма наслідками, що випливають.      

 


 

  Ми підшили батька налтрексоном. Його зазвичай використовують в лікуванні наркоманів, але алкоголіків теж можна так лікувати. Після процедури у батька пропала тяга до алкоголю, просто байдуже дивився на нього. При цьому ми оточили його турботою, купували книги і т.п. Я думаю люди стають алкоголіками від нудьги, якщо їх відвернути, то вилікувати можна швидко і легко. Звичайно, якщо все не дуже запущено.
Кодування від алкоголю, відгуки Київ доступні на багатьох сайтах. Там можна прочитати всю необхідну інформацію з перших рук, від родичів і самих людей.      
Професійний погляд </ b>
Якщо Вас цікавить думка професійних лікарів наркологів, психіатрів, психотерапевтів, то його можна оцінити двома шляхами:
на нашому сайті, а також після очної консультації. Ми гарантуємо відсутність конфлікту інтересів, нав’язування своїх послуг і т.п.
на сайтах професійних співтовариств, незалежних наукових журналах, державних дослідницьких центрів.
Дізнатися інші відгуки про кодування від алкоголізму в Києві Ви завжди зможете на нашому сайті, щоб вибрати оптимальний спосіб лікування. Будьте здорові!
Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного