14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Клініки кодування від алкоголізму в Одесі

Що таке кодування
Кодуванням називають впровадження спеціальних лікарських препаратів в організм людини. Це приклад класичної кодування. Також можливе застосування психотерапевтичної методики, однак підходимо вона тільки певним типам особистості пацієнтів, а також при початкових стадіях алкоголізму.

види препаратів


 

Дісульфірам
Класичний препарат від алкоголізму. Він блокує утворення ферменту, що розщеплює токсичний продукт спирту, який завжди утворюється після попадання в кишечник спиртного. Фермент називається ацетальдегід. Саме його накопичення викликає токсичні прояви, вельми знайомі кожному, хто «перепив»: занепад сил, розбитість, нудота і блювота, різка слабкість, головний біль і т.п.

Підвищення ацетаальдегіда в організмі хворих на алкоголізм в рази підсилює ці відчуття. Після такого «досвіду» у пацієнта навряд чи з’явитися бажання ще раз вживати спиртне. Симптоми нестерпнішим ще більше при введення великої дози дисульфіраму. Іноді падіння артеріального тиску при вживанні алкоголю настільки велике, що може викликати смерть людини. Про це пацієнта попереджають заздалегідь. Втім, в сучасній практиці таке практично не використовується, але теоретично через індивідуальних особливостей організму, такий результат вірогідний.

Відзначимо, що спосіб виглядає досить жорстким і навіть жорстоким, проте пацієнтам з 3, останньою стадією алкоголізму неможливо допомогти інакше.

До препаратів на основі дисульфіраму належать такі торгові назви:

  • Еспераль;
  • Антабус;
  • Лідевін;
  • Тетурам і інші.

дісульфірам

Більш сучасний і більш м’який препарат. Механізм дії заснований на зміні самовідчуття після прийому алкогольних напоїв. Людина не отримує ту ейфорію, задоволення, розслаблення і інші ефекти, які спонукають вживати алкоголь.
У налтрексона є свої негативні сторони. До них відноситься негативний вплив на печінку, тому при захворюваннях цього органу, при необхідності прийому великої кількості медикаментів, роботі з гепатотоксичними речовинами такий спосіб кодування протипоказаний. З іншого боку, у порівнянні з загальносистемних впливом налтрексон більш безпечний.
Існують інші способи хімічної кодування, наприклад, препаратом SIT. Його вводять внутрішньовенно. Ефект Ес Ай Ті менш стійкий, однак він більш безпечний, легко переноситься пацієнтами, нескладний в практичному застосуванні.

Зрозуміло, вибір препарату, його дози визначається тільки лікарем. Важливо своєчасно оглядати пацієнта на предмет ускладнень, оцінювати його соматичний, неврологічний і психічний статус. Природно, це зручно робити поруч з будинком. Кодування від алкоголізму можливо в Одесі, поряд з місцем проживання пацієнта.
Клініки кодування від алкоголізму в Одесі
У нашому закладі доступні всі основні види кодування, дозволені до застосування на території України. Всі вони мають підтвердження своєї ефективності і безпеки в міжнародних медичних посібниках з наркології.

Кодування від алкоголізму в Одесі у нас це надійний вибір.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного