14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Клініка кодування від алкоголізму в Києві
Кодування алкоголізму:
клініка в Києві

Наша клініка має великий досвід застосування різних видів кодування. Детальніше про них мова піде нижче.
види кодування


 

Слово кодування дуже багатогранне. Кожен лікар вкладає в нього своє визначення, що може розходитися з думкою і знаннями пацієнта. Розглянемо види кодування.

  • Психотерапевтичне кодування. Шляхом введення алкоголіка в трасовому стан (більш поверхневе відключення свідомості, використовується в легких випадках, а також при відсутності важких психіатричних захворювань). Іншим методом є гіпнотерапія, введення в гіпноз. Це особливий, складний метод, часто вимагає використання спеціальних лікарських засобів.

Всі ці види психотерапевтичного кодування схожі в одному: лікар шляхом впливу на підсвідомість змушує людину відмовитися від прийому алкоголю, викличе огиду до нього. Описувати словами набагато простіше цей процес. Однак зазначимо, що психотерапевтичне кодування складний творчий процес, що вимагає великого досвіду лікаря, тонкого чуття, великих знань.
Психотерапевтичне кодування (його ще називають кодуванням по Довженко) показано тільки при твердому бажанні пацієнта одужати. Якщо хворий на алкоголізм не має такого бажання, то лікування безглуздо. З’явитися на прийом потрібно в тверезому стані, без абстинентного (похмільного) синдрому.
Неприпустимо використовувати такий вид психотерапії при будь-яких порушеннях свідомості (постійних при сп’янінні або періодичних при епілепсії), при важкій формі гіпертонічної хвороби та хронічної серцевої недостатності, декомпенсації хронічних захворювань.

  • Химическое.

За хімічним складом всі препарати для кодування діляться на:
на основі дисульфіраму.
Це найбільш агресивний вид хімічного лікування, рекомендується уважне вивчення анамнезу перед застосуванням.
На основі налтрексона.
Протипоказаний при абстинентному синдромі, гострому гепатиті і загостреннях хронічного гепатиту, травматичних ураженнях головного мозку, хребта.
Не можна застосовувати в період вагітності та годування груддю.
Перед застосуванням налтрексона пацієнта перевіряють на предмет вживання наркотичних речовин, при виявленні їх слідів препарат також протипоказаний.
Показання до того чи іншого виду речовини визначається тільки лікарем, після ретельного загального огляду, призначення інструментальних методів обстеження, аналізів та інших видів діагностики.

Хімічний спосіб кодування користується найбільшою популярністю. У народі він вважається найефективнішим, сто відсотків працює, ну і як бонус недорогим. Однак не все так просто. Всі види кодування мають свої протипоказання і показання, які необхідно враховувати лікаря. Останнє слово завжди залишається за ним. У деяких людей може бути алергічна реакція на компоненти ліків, тоді хімічну кодування також не застосовують.

Наша пропозиція
Можна перемогти алкоголізм кодування в Києві в клініці з досвідченими лікарями і якісним обладнанням.

Довіряйте професіоналам. Звертайтеся з послугою закодувати від алкоголізму Київ в нашу клініку.

 

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного