14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Харків Лікування від алкоголізму
Як вилікувати алкоголізм

Алкогольна залежність підкрадається непомітно, поступово повністю заволодіваючи психікою людини. Хвороба важка від найпершої до останньої стадії. Щорічно кількість пацієнтів, які звертаються в клініку “Порятунок” з питанням, як вилікувати алкоголіка стрімко зростає. Більшість алкозалежних відмовляються визнавати свою проблему, тому до наркологів приходять родичі хворих, які хочуть допомогти своїй близькій людині повернутися до нормального життя.

З чого починається ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ?
В силу психологічних змін, що відбуваються на тлі регулярного вживання спиртних напоїв, алкоголіку вкрай складно усвідомити своє захворювання і необхідність лікування. Розмова про необхідність лікування залежності викликає у людини агресію, роздратування. Сімейними скандалами і докорами з боку родичів проблема не вирішується, а навпаки, посилюється.

Щоб спробувати переконати алкоголіка відвідати консультацію нарколога і пройти подальший курс лікування, фахівці клініки “Порятунок” рекомендують родичам залежних дотримуватися такої тактики у круглому столі:

Ведення бесіди виключно в форматі діалогу без докорів.

 

Спокійні інтонації.

 

Вагомі і правдиві аргументи без перебільшення.

 

Проведення діалогу в момент тверезості хворого.

 Якщо після розмови по душам алкоголік і далі продовжує відстоювати свою точку зору, родичам хворого слід звернутися до професійних психологів. Співробітники клініки “Порятунок” підберуть правильні слова і потужну мотивацію для кожної людини, враховуючи ступінь його залежності і особистісні особливості. Тільки професійні медики знають, як вилікувати алкоголіка з мінімальними наслідками для фізичного і психологічного здоров’я.ДІАГНОСТИКА АЛКОГОЛІЗМУПоставити діагноз алкоголізм може тільки нарколог на основі даних лабораторних аналізів і загальної клінічної картини. Перелік клінічних симптомів алкогольної залежності величезний. Найбільш явними ознаками алкоголізму, які легко розпізнати звичайній людині, наркологи називають:

Патологічний потяг до алкоголю, що носить нав’язливий характер.

 

Відсутність похмільного синдрому після бурхливих узливань.

 

Психічні розлади на тлі залежності, які проявляються агресією, дратівливістю, апатією.

 

Провали в пам’яті, коли алкоголік не може згадати свої слова і вчинки, скоєні в період сп’яніння.

 

Розлади сну.

 

Для хронічної стадії захворювання характерні тривалі запої, коли людина вживає спиртні напої по кілька днів або навіть тижнів поспіль. Попутно з розвитком залежності близькі люди хворого можуть спостерігати деградацію особистості алкоголіка. Мислення алкозалежної зведено тільки до питань, пов’язаних зі спиртними напоями. Хронічний алкоголік стає байдужими, проявляє апатію до сімейних проблем і робочих питань, перестає стежити за своєю зовнішністю, забуваючи про елементарні правила особистої гігієни.

ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

Навіть найдосвідченіший фахівець не відповідь, як вилікувати алкоголізм швидко. Лікування залежності має бути комплексним і поетапним. Клініка “12 кроків” пропонує пацієнтам кілька способів відновлення, що відрізняються методами реалізації терапевтичного плану:

Експрес програма. Лікування полягає в знятті абстинентного синдрому і детоксикації, підходить тільки на ранніх стадіях залежності.

Комплексне стаціонарне лікування. Програма розрахована на кілька тижнів або навіть місяців, в залежності від стадії залежності, реалізується тільки в стаціонарі під цілодобовим спостереженням медиків.Чим раніше хворий поступив на лікування алкоголізму, тим легше і швидше наркологи зможуть повернути пацієнта до нормального життя. Не відкладайте візит до клініки “Порятунок” на потім, адже вже завтра ви зможете зробити перший крок до позбавлення від шкідливої звички, відновленню фізичного і психологічного здоров’я.Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного