Главная / Гарантії

що ми гарантуємо?

1
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Індивідуальний підхід до кожного пацієнта з урахуванням його анатомічних і фізіологічних особливостей, типу особистості, особливостей захворювання, супутніх захворювань і ускладнень.
2
Повна довіра пацієнта до лікаря
Максимальний успіх лікування повністю залежить від довіри до лікаря, тільки за такої умови ми можемо допомогти у вирішенні вашої проблеми.
3
ВІДСТОРОНЕННЯ ПАЦІЄНТА
Відсторонення пацієнта від його звичного середовища не тільки для запобігання зриву, але і для можливості дати пацієнту час відпочити від проблем і стресів, які його оточують.
4
ПОЕТАПНЕ ЛІКУВАННЯ
Повний курс лікування складається з 3 основних етапів:
  • Усунення фізичної залежності (детоксикація)
  • Захворювання серця, нирок, печінки і центральної нервової системи;
  • Лікування симптомів психологічної залежності (тяги, тяги до психоактивних речовин)
  • Підрімувальна терапія
5
підтримання контактів
Перед випискою пацієнта навчають розпізнавати в собі компоненти тяги (тяги) до психоактивних речовин, в разі виникнення будь він повинен звертатися за допомогою в наш Центр. Якщо пацієнт звернувся за допомогою до нас, а не вжив алкоголь або наркотики, допомога надається безкоштовно.
6
повна конфіденційність
Делікатність проблеми часто перешкоджає зверненню за медичною допомогою. Тому ми гарантуємо повну конфіденційність інформації про наших пацієнтів

Cейчас як ніколи гостро стоїть питання лікування наркоманії, алкоголізму і ігроманії, адже з кожним днем ці захворювання набирають все більших обертів, псують і забирають життя сотень людей. У світі вже розроблені тисячі програм, спрямованих на реабілітацію залежних, в тому числі і програма Міжнародної Громадської Організації Центр Здорової Молоді, затверджена на державному рівні.

Неможливо дати стовідсоткову гарантію того, що залежний зможе позбутися від цієї згубної пристрасті. Ключем до успішного лікування і реабілітації, перш за все, є усвідомлення своєї проблеми, бажання раз і назавжди з нею розпрощатися, прагнення змінити своє життя.

Якщо залежний залишить собі хоч найменший шанс на повторне вживання алкоголю або наркотиків, лікування не дасть результатів. Тому необхідна професійна допомога реабілітаційного центру, де навіть за недовге перебування пацієнт зможе побачити всі переваги і перспективи тверезого життя, в тому числі якщо він виявився на примусовому лікуванні.

Чим же ми відрізняємося від інших реабілітаційних центрів? Великий відсоток видужуючих, професійна орієнтація, допомога з працевлаштуванням, психологічна і соціальна підтримка навіть після закінчення курсу. І це лише частина наших переваг.

Більшість співробітників в нашому центрі колишні алко- і наркозалежні, які, подолавши труднощі, тепер допомагають іншим пройти реабілітацію і ресоціалізацію. Багато з них щасливі в шлюбі і мають здорових дітей, не дивлячись на те, що ще не так давно їх вважали ізгоями суспільства.

Багато наших колишніх пацієнтів відкрили свій бізнес, влаштувалися на роботу. Ми до сих пір підтримуємо зв'язок з ними. У нас є терапевтичні спортивно-оздоровчі табори, в яких три рази в рік збирається близько 1000 чоловік. Випускники обговорюють труднощі, успіхи і переживання, свої плани на майбутнє. А для тих, хто ще знаходиться на лікуванні, такі зустрічі це можливість отримати підтримку в особі здорових людей.

За десять років роботи ми змогли допомогти понад 2000 осіб. Утворилося понад 200 подружніх пар і народилося 139 дітей.

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного