14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Центри лікування від алкоголізму

Центри лікування від алкоголізму
Лікування алкоголізму в Києві в клініці “12 кроків”. Відомо, що 86% населення земної кулі схильне до алкоголізму. І ці показники варіюють в залежності від місця проживання, культури, навчальної або робочої середовища, норм соціальної поведінки та ін. Для багатьох людей схильність і залежність від алкоголю не є факторами одного ланцюжка, адже ніхто не вірить, що біда прийде саме в їх будинок. Однак, в цьому випадку, зловживання спиртними напоями досить швидко формують звичку. І як наслідок – погіршення здоров’я, проблеми на роботі і в сім’ї, зміна пріоритетів і моральних цінностей. Важливо відзначити, що люди часто розуміють, що пора зупиниться. Але проблема криється в іншому: при усвідомленні залежності від алкоголю, позбутися самостійно від захворювання просто не хапаємо моральних сил.

Сучасні методи вирішення лікування алкоголізму в Києві


 

Часто люди, які приймають рішення позбавитися від згубної звички, просто не знають, кому довірити лікування. Компетентність фахівців, що пропонують послуги, на думку багатьох, можна визначити, лише, за відгуками знайомих і друзів. Насправді, все набагато простіше. З появою інтернету, публічна інформація доступна вам цілодобово. При цьому про ефективність результатів роботи клініки побічно розповість досвід роботи.

Команда клініки 12 кроків надає послуги більше 15 років, і розуміє, наскільки важко людині прийти до необхідного рішенням, і звернутися за допомогою до фахівців. Саме тому, сьогодні ми готові надати цілий ряд програм, які дійсно працюють, дозволяючи:

 

 • зняти похмілля в стаціонарі;
 • очистити організм від продуктів розпаду етанолу;
 • провести діагностику стану всього організму;
 • розробити індивідуальний терапевтичний курс на основі отриманих даних обстеження;
 • отримати кваліфіковану психологічну та медичну допомогу;
 • вибрати оптимальний спосіб кодування (вшивання або гіпноз, за бажанням);
 • взяти участь в індивідуальних і групових заняттях в реабілітаційному центрі і багато іншого.
Коли необхідна допомога фахівців


 

Небезпека алкоголізму полягає в поступовому формуванні залежності, і змін в якості життя, які спочатку непомітні людині. При цьому зв’язок між проблемами і наростаючими дозами, запоями і поганим самопочуттям заперечується їм до останнього моменту. Звичайно, до нас приходять люди, які усвідомили необхідність лікування. Однак наша допомога цим не обмежена. Психологи нашого центру проводять бесіди з залежними і членами їх сімей, що дозволяє пацієнтові сконцентрувати увагу на проблемі, усвідомити її, і по-справжньому захотіти позбутися від неї. Доцільність кваліфікованої допомоги фахівців, при цьому, визначається за деякими ознаками, які пацієнт може зафіксувати самостійно (всього їх сім). Зокрема, консультація лікаря необхідна в наступних випадках:

 

 • вживання спиртних напоїв у високих дозах кілька днів поспіль (запої);
 • палімпсести або, простіше кажучи, випадання з пам’яті подій в період прийому алкоголю;
 • непереборне бажання пити у великих кількостях;
 • неможливість зупиниться на певній дозі (найчастіше після 2-3 чарки);
 • бажання похмелитися для усунення похмільного синдрому;
 • втрата контролю над фізично і психологічним станом;
 • зміна пріоритетів, при якій потреба випити переважає над іншими потреби, зобов’язаннями.

Перераховані фактори відносяться до 2-ї стадії алкоголізму. Ми рекомендуємо звернутися в клініку 12 кроків при наявності хоча б трьох симптомів, з перерахованих вище.

 

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного