14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Алкоголізму кодування Харків
Кодування від алкоголізму
Наркологічний центр “12 кроків” надає допомогу і психологічну підтримку пацієнтів в разі рецидиву хімічної залежності (зриву). У разі повернення до активного вживання наркотиків або алкоголю фахівці наркологи рекомендують вдаватися до процедури кодування від алкоголізму в Харкові. У таких ситуаціях рекомендується звертатися на “гарячу лінію” психологічної підтримки центру психологічної реабілітації.

По закінченню курсу відновного лікування, пріоритетне завдання – це визначення і аналіз причин, які привели до зриву, а так само грамотне планування подальшого життя. Багато наших клієнтів не володіють запасом часу, необхідному для тривалої і ефективної психокорекції, але володіють величезним бажанням на значний термін захистити себе від вживання. У цьому випадку можливе застосування препаратів наркоблокаторов або алкоблокаторов.

Що таке кодування від алкоголізму

Згадаймо про те, що вже дуже давно різними чаклунами і шаманами застосовуються різні форми кодування, наприклад змови, обереги і т.д. Сам же принцип, за яким проводитиметься процедура кодування, не змінився. Кодування від алкоголізму за своєю спрямованістю формує стійке фізіологічну огиду, майже рефлекторний неприйняття алкоголю в своєму житті. Згадуючи роботи Павлова, на підтримку ефективності кодування від алкоголю, нагадаємо, що вчинки людини багато в чому контролюється саме рефлексами.

Поняття “кодування від алкоголізму” з’явилося порівняно недавно. У нашій країні в 80-е Довженко першим розробив і випробував нову технологію лікування алкоголізму. Саме він і ввів процедуру “кодування”. Сьогодні таким словом називають велику групу методів, що застосовуються в форматі лікування алкогольної залежності, не пов’язаних з технологією самого Довженка. Під поняттям процесу “кодування” сьогодні розглядають навіювання, інформаційне, психологічне вплив на людину, застосування медикаментозних спеціалізованих препаратів.

Як і де закодуватися від алкоголізму?
Сучасна наркологія передбачає застосування препаратів блокаторів, як завершальний етап при лікуванні наркоманії і алкоголізму – дисульфірам і налтрексон, і їх аналоги. Про існування різних способів припинити і надалі утримуватися від вживання алкоголізму зараз знає багато хто. Один з головних моментів, це визначитися для себе, де і як закодуватися від алкоголізму? </ B>

Дія алкоблокатора полягає в порушенні метаболізму етилового спирту, а саме в блокаді ацетальдегіддегідрогенази. Відбувається формування стійкого умовного рефлексу огиди до смаку і запаху спиртовмісних напоїв. Так само підшивка блокатора від алкоголю, при поновленні пияцтва, створює вкрай неприємні соматичні реакції організму (алергія, приплив крові до обличчя, нудота, блювання, тахікардія, аритмія, зниження артеріального тиску), подальше вживання алкогольних напоїв стає, м’яко кажучи, проблематичним. З цих причин кодування і підшивка від алкоголю дають стійкий позитивний результат.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного