14 років досвіду та
успішної роботи
Главная / Алкоголізм лікування Житомир

Як вилікувати алкоголізм

Методи лікування алкоголізму

Очевидно, що алкогольна залежність розвивається у людини внаслідок непомірного вживання спиртних напоїв. Організм просто звикає до впливу алкоголю, включаючи його до складу обміну речовин. У той момент, коли це трапляється, вже пізно говорити про згубну звичку – ми вже маємо справу з серйозним захворюванням. У цьому випадку навіть якщо хворий вирішується припинити вживання алкоголю, виникає синдром відміни – абстиненція. Організм не знаходить учасників метаболізму і реагує дуже жорстко – у алкоголіка можуть спостерігатися нудота, блювання, судоми, непритомність і інші неприємні наслідки.

З цієї причини дуже складно вмовити людини на лікування – він знає про наслідки відмови від спиртного і боїться їх, не вірячи

підсвідомо в те, що медицина допоможе якось впоратися зі стражданнями. Тому сучасні методики лікування алкоголізму на першому етапі передбачають детоксикацію – очищення організму від алкоголю і купірування наслідків скасування. Це обов’язково, незалежно від того, який вид лікування алкоголізму застосовується до пацієнта.

 

Мета і суть детоксикації організму


 

Отже, як уже говорилося вище, детоксикація передбачає зв’язування і виведення з організму алкогольних речовин. Це необхідно для того, щоб зняти симптоми абстинентного синдрому і максимально очистити печінку, нирки та інші органи. Це допоможе уникнути їх руйнування внаслідок отруєння. Різні способи лікування алкоголізму використовують різні види детоксикації:

  • Медикаментозна детоксикація – за допомогою спеціальних препаратів алкоголь виводиться з крові і його дія купірується.
  • Немедикаментозная детоксикація знижує симптоматику абстинентного синдрому і допомагає його перенести в більш легкій формі за допомогою гемосорбції, гемодіалізу і плазмофореза.
  • Комплексний метод передбачає одночасне використання адсорбційних засобів і одночасне купірування тяги до спиртного.

Найефективніші методи лікування алкоголізму застосовують, як правило, саме третій метод.

Часто від родичів залежного можна почути питання, чи існують які-небудь способи впоратися з проблемою, не звертаючись до лікарів. На ранніх стадіях хвороби це можливо – є народні засоби, які допоможуть пережити абстиненцію. Однак краще все-таки звернутися за допомогою до професіоналів – хто візьметься визначити, наскільки людина здатна перемогти хворобу без медичного втручання? Відомий не один випадок, коли хворий просто помирав в результаті синдрому відміни.

кодування


 

Детоксикація є тільки першим етапом в тривалому процесі боротьби з проблемою алкогольної залежності. Однак проблема в тому, що алкоголік, відчувши себе краще, відразу ж прагне відсвяткувати одужання черговою порцією спиртного. Тому багато видів лікування алкоголізму включають в себе кодування, метою якого є перемогти тягу пацієнта до алкоголю. Кодування включає в себе психо-гіпнотичні сеанси, підшивання спеціальних капсул, застосування внутрішньовенних і внутрішньом’язових препаратів для блокування потягу до спиртного.

Реабілітація


 

Наркологічна клініка застосовує найефективніші методи лікування від алкоголізму – вони дозволять назавжди забути про те, що таке алкогольна залежність. Звертайтеся – і нехай це стане початком нового, щасливого життя.

Бесплатная консультацияУ вас есть вопросы? Оставьте свои данные и мы перезвоним вам. Анонимно! Или наберите нас +38(066)276-84-64

avatar
  Subscribe  
Notify of
Мотивація на лікування
Унікальна мотиваційна методика і досвідчені фахівці здатні переконати почати лікування практично будь-якого залежного